Dl felhasználók rta -i és bakancslistás rta

Nem mondom, hogy olyan sok kazánhoz lett volna szerencsém az elmúlt erős három ( lassan négy ) év során, de amiket próbáltam azokról írok 1-2 sort / szót. :slightly_smiling_face:

Wotofo Profile Unity: finom ízek és szuper gőzök, de a szinte állandó folyás nem tett minket jóbarátokká.

Wotofo Profile M: kifejezetten szerettem ezt a kis kazánt, ízben és gőzben parádés, de a feltöltése igen foscsi lett azzal a gumi alkatrésszel, ennek ellenére is csak ajánlani tudom.

Steam Crave Aromamizer V2 Plus ( Advanced kit ): egyik, ha nem a legjobb RTA ami a kezemben járt, imádtam minden vele töltött percet, ezt kifejezetten ajánlom mindenkinek IS!

Wotofo Serpent Elevate: pár napja hajtom, régi nagy vágyam volt és végre sikerült szereznem egyet ( hála @Ezzored úrnak ), ízben és gőzben is abszolút kellemes, nem bántam meg a vételt, ezt is csak ajánlani tudom annak aki hozzá tud még jutni.

Wotofo Profile: ( tudom nem RTA, de akkor is megemlítem ) az egyik első kazánjaim egyike, hát csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, minket egymásnak teremtett a sors, néha használtam squonk üzemmódban is, de inkább a csepegtetést favorizálom vele, és valami eszméletlen jó ízű és gőzű szépség, ráadásul félbevágott mesh lappal egy újfajta élvezeti faktort értem el ( köszönöm @Kabak úrnak mégegyszer ).

Remélem segített eme pár sor az esetleges választásban?! :smiling_face:

5 kedvelés