Dl felhasználók rta -i és bakancslistás rta

Szóval a TFV12 választásánál 1 dolgot nézz, ha RBA-t keresel. A csomag tartalmazzon RBA fejeket. :slight_smile: Ugyanis árulják/árulták régen csak porlasztóval “SMOK TFV12 Cloud Beast King” néven, és asszem 4db pori járt hozzá. Az RBA-t meg tudtad külön venni hozzá, mert kompatibilis volt bele, de ha a “SMOK TFV12 Cloud Beast King RBA”-t veszed, abban volt 2 RBA fej, de pori nem!

A két RBA-ról: Van egy sima dualcoil-ra építhető, meg van egy RBA-T nevezetű 3 coilos megoldás. A dual coil szerintem könnyen építhető, semmi ördöngösség nem volt benne, olyan gőze van, hogy nagyon, ízre is nagyon korrekt volt szerintem. A RBA T-t csak akkor ajánlom, ha polipként születtél. Annak a megtekerése igen trükkös, mert a coilok lábait nem azonos hosszra kell meghagyni. Az egyiket kb 7mm-rel hosszabbra kell hagyni, mert a csavar befogatása olyan elcseszett helyen van. Az egyik csavar a coil-lal megegyező szintben, a másik viszont 90fokkal elforgatva alulról érhető csak el. Bevattázni se egy leányálom, ízre vagy nálam nem hozta a várt eredményt, vagy én csesztem el valamit. Kísérletezni érdemes lehet, ha van rá időd, és türelmed, én egyszer megszenvedtem vele, majd tértem vissza a dual coil-ra mert az jobban adott mindent.

A gyári 810-s driptip nekem szokatlan volt az 510-s méretekhez képest, de megszokható, de szó szerin azon keresztül lélegzel, pláne, ha tökig ki van nyitva a levegőzője. Folyás nem volt jellemző, de azért ne felborítva tárold, mert lehet belőle érdekesség. A kb. másfél év aktív használat után vagy 5x folyt meg, abból 1x az én hibám volt, mert kevés vattát dobtam bele.

Összességében szerintem nagyon jó ízeket hoz ki, gőze is van mint állat, de cserébe eszi is a levest. De kit izgat ilyenkor, ha megvan vele elégedve az ember. Én ajánlani tudom csak. Valószínűleg kategóriájában már van jobb, de anno úgy tudom ez nagyon jó tanknak minősült. És az idő előrehaladtával én még mindig meg vagyok vele elégedve. :slight_smile:

5 kedvelés