DL 25-30 Watton

Ha nem vagy allergiás rá akkor simán lazán jó lesz bele :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ez csak a használatkor derül ki :slight_smile: Mármint az NI allergia

Vattában teszek egy kisérletet a meglévő Vapfly Cotton Cloud-dal…olvastam 2 kommentet is akik használják dl-re megelégedéssel. Amúgy sem 40+ watton akarom tolni és kiváló vatta, semmi mellékíze nincs, mindez fillérekért.
Akku is kell…a Molicel INR21700-P42A, 4200mAh 30A / max. 45A mellett döntöttem…nagyon dícsérik.

Most egy ilyen tekerest csinaltam: ni80 szalhuzal, 0.4mm, 4mm mag 10 menet. Nagyon finom, es keves watton elmegy :slight_smile:

1 kedvelés

Na, első nekifutásra tekertem az Augvape Intake-be SS316L 28ga-t (csak ez van itthon):grin: 3as magra, 5 menet hézagosan. 0.56 Ohm lett és bőőőven elég gőzt ad már 20-23Watton…kb mint az Eleaf 0.25 Ohm-os porlasztó az ELLO DL tankomban. Jó lesz ez kiváltani a porlasztós dl-t. A Vapefly Cotton Cloud vatta is jól szállítja a 70vg/30pg-s levest ennél a teljesítménynél is.
Most tesztelem 1-2 hétig és ha oké akkor marad ez a huzal és vatta…ezekből fel vagyok évekig tankolva.
Annyit a tankról, hogy inkább RDL mert a légbeömlő mérete kisebb mint az átlag DL kazánoké…de nekem elég ennyi, pláne mivel RDL-t akartam amúgy is.
Ízvisszaadása ugyanaz mint az eleaf ELLO-nak…ergó megfelel.

3 kedvelés