Digiflavor Siren2 vs Vapefly Galaxies a boncasztalon

Elmentek az unokák és a gyerekek. Most már újra ráérek. időkközben megint AFC -t cseréltem. Ugyanis nekem túl szűk a 2 lyukúja is. Visszakerült bele a hosszúkás ovális, ami benne volt, amikor kaptam. mégis csak az a legjobb. Rájöttem, hogy a Galaxies minden mással homlokhorpasztós nekem. Visszanyomtam bele a nedves vattát, de döglött egérszaga lett. Ezt már eljátszottam a Dvarw -al is, kinyitottam, megkapirgáltam a kokszot, visszazártam, és egérszag. Na ebből ma vattázás lesz. Akkor meg újra tekerés is. Megpróbálom 2,5 magra, kevesebb menettel. Ez az SS kis ellenállású, de mégis nagyon vékony, nekem sokkal kezelhetetlenebb, mint az mtl clapton, mert összevissza hajlik, frissen kemény, de elég egyszer izzítani, hogy teljesen lágy legyen. A többi tankomba biztos, hogy sohasem teszem, mert hamarabb produkál égett ízt is, hacsak nem TC - módba nem kezelem. A Poker modon viszont a BY-ka szívesebben csücsül. Mégiscsak ő a high-end már nálam is. A külső tekerővel egész jól hangolható annak a levegőzése. Miközben a Galaxies mindene teljesen nyitva, akkor levegőzik úgy, mint a Dvarw. Abban pedig végigpróbáltam mindet. Csak a legnagyobb 2 lyukú jó nekem, 2-es mag 8 menet Ni80 clapton, így az etalon. Egész nap azt szívnám, de olyan gyorsan kifogy, és ráadásul alultöltős. Inkább csak asztali lámpa mellett merem öntögetni bele. Már sokszor túlöntöttem, de azt inkább kerülném.

3 kedvelés