Digiflavor Siren2 vs Vapefly Galaxies a boncasztalon


Úgy látszik, ez az én privát topikom. :cry: Egyik sem tartozik a túlzottan népszerű kazánok közé. Most már mind a kettőn rajta van a hasas üveg @Vaperina_Kinga - nak köszönhetően. Ugyanis a Galaxies - hez mindenből rengeteg tartalék jött, ráadásul hasas palástből is kettő. Csak a Siren - re nem tudtam probléma mentesen egyből rátenni. Mint utőlag kiderült, ez is a sérülésével, és annak nem egészen szakszerű javításával függött össze. Az egyenes üveg ugyanis néhány tized milliméterrel hosszab, ehhez viszont a kazán belsőből kellett reszelni, hogy ne legyen zárlatos a kupolához, amikor összetekerem. A Siren jelen álapotában nemcsak eladhatatlan, de még nyugodt lelkiismerettel elajándékozhatatlan, pedig milyen jól néz ki az a gunmetal kivitelezés. Egyelőre vagy 2-3 havonta újra forrasztom a belét, vagy egyszer rászánom magam, és elkészíttetem esztergályossal újra azt a részt, ahol az áram bemenet csatlakozik a coil rögzítéshez. Ezzel szemben a Galaxies minden olyan része még gyári érintetlen, ép. E miatt annyira elválaszthatatlan nálam ez a 2 kazán.

1 kedvelés