Digiflavor Siren v4 tekerés

Van másik kazánod, avval is ugyanilyen? Próbáld meg erősebben aromázni. Nem tudjuk, még mindig, mit szívsz belőle? Nem tudjuk, mióta vapelsz. Több aromám volt, amiből többet nem rendeltem, mert az íze nem hatott meg. Aztán kaptam valakitől készre kevertet, ami olyan erős volt, hogy még akár nyugodtan hígíthattam is (Cubano 21mg/ml nicsaltos). Nekem Siren2 volt, nem tudom, a Siren v4 milyen? Annak se voltak nagyon tömény ízei, mert nagyon levegős tank, majdnem dl - re nyitható. De még az is több ízt adott, mint a By-ka a nagy kerek lyukú levegőzővel. A Dvarw 16 - tól meg majd hanyatt estem, hogy milyen tömény ízei vannak? De hát knek a pap, kinek a papné. Mások meg a BY-kákat az eredeti levegőzővel dícsérik. Ki kellene próbálnod még több féle keverést, tankokat, drótokat, tekerési módokat. Amúgy ha én nyavalyogtam, hogy valaminek nincs íze, akkor közvetlenül a tankba cseppentettem 4-5 csepp aromát, és annak az íze még 4-5 utántöltés után is érződött, mert bevette magába a vatta. Én amúgy 12 Watt fölé sohasem megyek, mert akkor már kezd egy kicsit pörkölt ízük lenni a dolgoknak. Persze, van olyan kazán,meg drót, ami bír többet, de próbálgatni kell, mint mindent.

1 kedvelés