Dicodes Dani es a TC

Sziasztok. Azert hoztam letre a temat, hatha van meg rajtam kivul valaki aki dani modot hasznal TC- re. Hatha tudunk egymasnak segiteni. Es foleg nekem , mert meg uj vagyok a Dani vilagaban. :grinning::grinning::grinning:. Itt jol ki lehet beszelni a dolgokat. Johetnek infok, kepek stb….

4 kedvelés

kezdésnek annyi, hogy tud preheat-et is…hátha te is átsiklottál felette :smiling_imp:

Nem siklottam. Meg egyenlore a tempcal resszel kuzdok. Nekem nem akar automatikusan valtani ini utan.

Egyenlore igy nezek ki. SS316L 2,5 mag. 9 tekeres. Hidegen 0,99 ohm. Beallitas 12W , 230C

Szia!
A pdf.alapján nem tudod be állitani amit ide a vaperinára fel raktam?

Azt irja eloszor ini utana confirm es automatan ugrik process- re. Hat nekem nem ugrik sehova a dani micro.

2 kedvelés

Megvárod amég fehér lesz majd rányom a tűz gombal 1-et?

Ha jol gondolom akkor eloszor az ini- re. Utana at valtom confirmra ott is. Es utana a processen is egyszer.

Processen már nem szabad rá nyomni…

Na akkor ezt meg nezem. Akkor csak ini utana atvaltom confirmra. Es ennyi.

Kicsit meg el vagyok veszve a dani menujeben.

2 kedvelés

Figyelek majd és próbálok segíteni…jó lesz az…

2 kedvelés

Hofokot meddig erdemes allitani? Van ahol szt irjak max 210 van ahol 220c

Mind kettő jó ha a vatta bírja 215 az pont a közepe :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Koszi. Attol fuggetlenul nagyon minosegi a mod. Nem is gondoltam volna. Rta bol mar regota csak minosegit hasznalok ugymond. Van egy kayfun prime egy kayfun 5SE es egy taifun gtr. Sajnos nekem a torpe nem jott be. Eladtam. De a tc- t meg csak most kezdtem. Eddig csak vw- volt. Sokaid dl- tem. Nemreg tertem vissza az mtl vilagaba.

2 kedvelés

Muji vattat hasznalok. Eddig nem lattam egesnek nyomat. 230c

én most néztem a Tc-és danim 215-ön van…

1 kedvelés

Ertem. Most probalom. 215c 12w

HtProt6…TBoost 2.0 sec PBoost 15w -ezeket is állitsd erre ki indulásnak…

1 kedvelés

Meg van. Kosz