Dani Micro tc ss430

Sziasztok ! A temp cal belövéséhez szeretnék segítséget kérni. Init-tűzgomb-confirm-tűzgomb. És vissza ugrik init-re. Azon kívül semmi nem történik. Pedig elvileg az lenne a lényeg hogy hidegen rögzítse az ellenállás értékét. Init a kezdeményezés, confirm a rögzítés. Nem is értem.
A másik meg hogy alapból gyárilag nincs benne az ss430 érték sem. Tehát nekem kell manuál beállítani a tcr értékét, ami 138 lenne és amit nem tudok pontosan rögzíteni mert 5 egységet ugrik, azaz vagy 135 vagy 140 lesz így…
6 órája jött be az ajtón de az ablakon fog távozni hamarosan.

A dicodes menüje elsőre nem értelmezhető rendesen. :sweat_smile:

Ezt már olvastad?

Pdf:

Olvastam és nincs benne a konkrét megoldás. És megnéztem a szóban forgó pdf útmutatót is. Sőt a dani micro magyar használatija is megvan és nem értem hogy miért nem lehet értelemszerűen leírni hogy ezután ez és ez kövi és ezt és ezt csinálod mert különben felforrósodik az elemed és tüktojt süthetsz a modon és tönkremegy és szétfolyik a pandora v2-esed. Ehhez képest a 100 dolláros evolve 100c modom egy álom. Lenne ha nem lenne akkora szarvashibája a steam crave hadron mininek hogy lötyögnek benne a pozitív érintkezésnél az elemek, 18650-es a gyári tokkban és a 20700-as is. 21700-asom nincs de lehet még az is kilengene. A vaporesso swag 2-esem meg tök hülye tc-ben. Az újabb szoftverével is. Smart tc-ben meg meg sem nyikkan az ss430-al ˝no accessories˝.
Lehet egy kicsit kezd úgy igazán elegem lenni. Pedig a tc mindent visz.

Ja és ha valaki tud a 4 másodperces képernyőidő kiküszöbölésére mondjuk egy cheat kódot ( tüzgomb 1x - bal kis gomb 3x - egy szívás majd 12x tüzgomb vagy ilyesmi) annak most utalok 5000 hun kreditet.

Jani a beállítások megvannak köszönöm. Itt a temp cal az amit nem tudok hova tenni. Ilyen a mesében sincs. Pedig nem vagyok az a feladom típus. De ez most kikészít pöttyet.

Mi a gond vele akkor?

Nem a tűzgombot kell nyomni hanem a plusz vagy minusz gombot tűz gombra vissza ugrik…

Nem tudok ebben segíteni, nem használok tct. De ahogy Jani írta, pluszminusz az ok, tűz a vissza, ha megy a fehér csík, vagy valami ki van jelölve fehérrel, akkor ok. A 4 mp az 4 mp, ezt sajnos meg kell ugrani, ha dicodest használt az ember. :sweat_smile:

Egyébként egy idő után már pofon egyszerű, csak az elején néz ki szarul. A szar menükezelés dicodes szabvány.

2 kedvelés