Dicodes beállítása

Köszönöm! Alakul…

2 kedvelés

A powert csak a kontakt hiba kizárására egy pillanatra használtam.

Nem is azért kérdeztem, TC módban is van egy teljesítményérték, amit elsőre ráereszt a tekerésedre, az érdekelt volna, hogy elég-e neki, nincs véletlenül teljesítményoldalról megfogva a TC. Van Temp control menüben külön Pwr boost érték is, de azzal egyelőre nem kavarnám az életedet, induljon el, aztán majd finomítod :sweat_smile:

Most éppen 210C 7w. szerintem ez jó.

2 kedvelés

7w az igen karcsú szerintem…

1 kedvelés

A beállításnál 14W nyomjam feljebb?

2 kedvelés

Akkor vatta, csőre tölt, :fire:. Aztán meglátod, milyen. Adj neki nyugodtan cc.20W-ot , dolgozzon csak az a TC

1 kedvelés

7w írtál vagy már le szabályoz?

1 kedvelés

kis kayfun-nak sok a 20w rotyogni fog

1 kedvelés

Ha jó a TC, akkor nem​:grin: egyébként tuti megfő

2 kedvelés

A beállításoknál Temp 210c Power14w Puffanás közbe mutatja a 210c most 7,5w

akkor le szabályoz sok a vatta

2 kedvelés

Köszönöm, akkor vékonyítok.

1 kedvelés

Az ok, akkor 210°C-ot tartja, ehhez használt 7W-ot. Reális/korrekt értékre

2 kedvelés

Megpróbálom Jani tanácsát.

1 kedvelés

Gőzre milyen? Én még nem piszkálnám, végül is TC, az a cél, hogy leszabályozzon…:thinking:

2 kedvelés

Kissé halványabb az íz, selymes torokhatás nélküli.

Persze de ha jól van be vattázva és jól van be állítva mondjuk 100wattra csak akkor fog leszabályozni ha kifogyóban van a leves illetve ha annyit szívod,hogy nem győzi vissza szívni a vatta a levest.Nálam így van addig nem szabályoz le amig jól van belőve.

1 kedvelés

Szerintem tévedésben vagy vagy én nem értelek nem az a cél ,hogy pár slukk után leszabályozzonakkor hol az élvezett…az a cél amig van leves egyforma íz legyen egyforma teljesítményen…

2 kedvelés

Elbeszélünk egymás mellett. :grin: Felfut 210°-ig, ott visszaveszi a teljesítményt(ld. ~7-8W), ezt nagyjából szinten tartja a puff végéig, kis kilengésekkel, ahogy a hőmérséklet alakulása megkívánja. Nem a tiltásig szárazra hajtásra gondoltam.
Egyforma íz-egyforma hőmérséklet-változó teljesítmény mellett, mert ez a mod dolga ilyenkor

2 kedvelés