Decadent vapours – Strawberrino


Decadent vapours – Strawberrino

Gyártó: Decadent Vapours, Anglia.

„Friss nyári eper csípős lédús egzotikummal”. A leírásból könnyen kiszámítható, hogy a szóban forgó alany egy eper lesz, amit semmi mással nem kevertek. Én mégis érdemesnek tartom rá, hogy ha nem is regéket, de egy íztesztet mindenképpen megér. 10ml-es aromáról lesz szó, 15%-os keveréssel, amit egy hetes érleléssel fogok kipróbálni. Illatában teljesen hozza a gyártó állítását, igazi illatos földieper, erőteljesen és jól kihangsúlyozva.

Az íz tökéletes harmóniában van az illattal, édes és egyben savanykás gyümölcsíz tárul elénk. Erőteljesen konzisztens, sűrű és egyben tartalmas is, ami a gőzölés közben a valódi gyümölcs érzését kelti bennünk. Egyszer édes, máskor pedig savanykás, szépen összhangban váltogatják egymást a gyümölcs parádésan eltalált ízével. Nem tudom, mi lehet benne az „egzotikum”, amit a gyártó állít, talán az a plusz „földes buké”, ami még hatásosabban kiemeli az eper ízét.

Egy olcsó és egyszerű eszencia a vape tengerében, mely felveti bennem a kérdést, „ez lenne a legjobb natúr eper aroma?” Igen. Ennél jobbat nem is kell keresni, tökéletesen kielégíti a gyümölcs iránti vágyaimat. A lenyűgöző egyszerűségével, a letisztult gyümölcs aromájával, egész napos használatra teremtették. A ritka és nagyon jó élményt nyújtó minőségi terméket, szeretném ezúton megköszönni a gyártónak, amit szerintem mindenkinek legalább egyszer ki kell próbálni.

15 kedvelés

Eper-cben olvastam el, és tetszik a dolog. Nekem is van, mondjuk FA-ból, de asse rossz :grin:

4 kedvelés

Azt még nem kóstoltam, bár van a márkából bőven nálam.

3 kedvelés

A FA eper nálam leszerepelt.:slightly_frowning_face:
Sajnos sehogy nem jött át az a feeling,amiről Tivadar itt írt,pedig nagyon szerettem volna.

4 kedvelés

Kíváncsivá tettél, beszerzek egy adagot tesztelésre, meglátjuk :ok_hand:

3 kedvelés

Én tényleg szeretem a finomat,de még 10% ban is majdnem kevés volt.

4 kedvelés

Èn itt feladtam. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Annak pedig nem kellene 15%, úgy látszik annyit tud az aroma

4 kedvelés

Pedig ódákat zengenek a 2-3 %-os keverésekről :joy:

4 kedvelés

Viszont ! A "dohányosainak elég a 2-3 :wink: khm,csak szétnéztem a bekevert cuccaim között :joy:

5 kedvelés

Ezt èn is meg tudom erősíteni. :grinning:

4 kedvelés

Tuscan,Desert,Max,Latakia,Old cigar elég volt a 3 % :smiling_face:és még ízlett is :grin:

4 kedvelés

szerintem is jók a FA aroma dohányai 2-4% ban de igazából mixekhez ajánlják.

6 kedvelés

Szűz terület nekem, gondolom mind szintetikus.
Bár rosszabbat még nem szívtam soha pl. a Solub Rotterdam-nál :joy: és az rosszul is öregszik.

4 kedvelés

évekig mixeltem a Fa aromákat más aromával meguntam.-. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Pedig állítólag az a tuti,valami rémlik :joy:
Szintetikus,de becsűrheted 22-es nikkel és talán kaparni is fog :grin:

4 kedvelés

én Solub-ból a város neveket szeretem…

3 kedvelés

Már amennyiben a pöcegödörbe csurgatott pudvás barackpálinka kapar :roll_eyes::grin:

Nekem is rémlik, Mefeca kedvence volt egy időben :slightly_smiling_face: nálam sajnos ingereket váltott ki. (Hányat, azt nem tudom…azt nem vártam meg).

2 kedvelés

Azt hiszem találnék még párat itthon,sőt már nem tudom követni mi van itthon,de állandó keverésben vagyok :joy:

5 kedvelés

Solub Taktaharkány pl? :thinking::roll_eyes:

3 kedvelés