Decadent Vapours – Purpello

letöltés (1)
Decadent Vapours – Purpello

10ml aroma/15%-os keveréssel

„feketeribizli, sziruposan forralt édes tónussal és kielégítő csípősséggel”

Lassan egy éve már, hogy írtam egy sorozatot a gyártó néhány termékéről, melyek a megbízható minőséget és megfizethető árakat képviselik. Ismét sikerült beszerezni néhány aroma koncentrátumot a konyhájukból, ami valljuk be, mostanság már nem a legegyszerűbb dolog a helyzetünkben.

A Purpello egy feketeribizli alapú gyümölcsös finomság lesz, amit egy kis málnával fűszereznek, mely nem egy megszokott párosítás, de sokan felfigyelhetnek rá mivel elég különleges ízvilágot tár elénk.

Volt már nálam feketeribizlis aroma, amik nem voltak rosszak, de egy idő után nagyon be lehetett tőlük sokallni, mivel tömények és erőteljesen ízesek voltak. Nem beszélve a tank takarításáról a használat után, napokig kellett áztatni, hogy ne érződjön az illata​:blush:.

Az alapbeállítás a ribizli lesz, nem savanyú, nem kimondottan édes, egyedi és markáns íze van. Egy igazi különlegesség, nincs túl tolva, de mégis jól ki van hangsúlyozva, enyhén édesen, mint amikor meg van érve a gyümölcs. A hozzá adott málna már egy kicsit savanykásabb, viszont teljesen egybe olvadva a ribizlivel, valamint egy kis savasságot hozzá dobva, szinte már egy szűrt üdítőitalhoz hasonlít. Kellemesen friss illata, valamint a benne lévő gyümölcsök enyhén édes és fanyarkás ízeinek köszönhetően tökéletesen visszaadja a gyártó által megadott leírást. Ha van rá lehetőség érdemes beszerezni belőle, mivel a három fontos árával és jó ízeivel nem fog csalódást okozni a gyümölcsös kategória szerelmeseinek.

15 kedvelés

Bár én nem tartom magam annyira a gyümölcsös ízek kedvelőjének,de ezt mindenképpen ki fogom próbálni,ha találok valahol.
Köszönöm a véleményed megosztását.

4 kedvelés

Az almás pite se maradjon ki, az is nagyon finom :+1:

5 kedvelés

Nagyon jó olvasni a tesztjeidet​:handshake::saluting_face:
Köszönjük

4 kedvelés

Köszönöm, örülök hogy olvassátok :heart_eyes:

4 kedvelés

Kellene az összes M-tájpról egy jókora összefoglaló teszt :pleading_face: DL, MTL, pg, vg többlet, minden :star_struck:

Meg egy nagy kukoricás teszt.
(Mennyire nyomja el a kukoricát az eredeti parazita íz :grin:)

Hogyne olvasnánk :wink::+1:

5 kedvelés

DV-től nekem a jó öreg DY4 a kedvencem. :yum:

Még ha nem is vagyok gümölcsös íz-párti, akkor is élvezettel olvasom az összes beszámolót.

5 kedvelés