Decadent – Harlequin


Decadent – Harlequin

Gyártó: Anglia

Ajánlott keverési arány: 15%

Setup: Mesh RTA, 40W

Édes piros bogyós gyümölcsök, banán és krémes vanília mesterien sima keveréke a sötét édesgyökér váratlan csavarjával. Huhh, ezt még kimondani is sok, annyi mindent belepakolt a gyártó ebbe az aromába. Ismét vissza térek kicsit a Decadent gyártóhoz, mivel öt új ízt kaptam tesztelésre. Eddig hat mintát teszteltem a gyártótól, melyek nem okoztak csalódást sem ízben sem minőségben. Rátérve az aromára, vaníliás eperben fürdik az illata, ami igen erősre és illatosra sikerült. Belégzéskor egy édes vaníliát érezni, ami egyre édesebb lesz, majd kilégzéskor előjön a gyümölcsös része is, eper és egy pici banán formájában. Az édesgyökért magában nem lehet megkülönböztetni, gondolom, az adja azt a kis plusz édességet a vanília mellé. A piros gyümölcsökből, én csak az epret éreztem, a banánt nagyon oda kell gondolni :slight_smile: , éppen hogy csak van. A vanília aránya az aromában teljesen jó, nem erős annyira hogy elnyomja a többi alkotót, inkább puding íze van. Összeségében és kicsit leegyszerűsítve egy édes vanília pudingot kapunk, ami meg van locsolva egy kis eper lekvárral. Erős és dús ízeket kapunk, mégis egész napos használatra is megfelelő lehet. Nálam hozta a megszokott jó minőséget és megbízhatóságot, árban és ízben tökéletes választás lehet az ilyen ízek kedvelőinek.

4 kedvelés

Szia Tivadar! :slightly_smiling_face:

Elkèpzelhető,hogy a gyártó New York 60 aromájáról is kapunk egyszer,egy ilyen rèszletes leírást? :slightly_smiling_face:

Szia, elképzelhető. Ha legközelebb küldenek kérni fogom.

1 kedvelés

Egy kis plusz infó, ismét kapok 5 új ízet, viszont nem válaszhattam amit kértél.

Sajnálom :slightly_frowning_face: Pedig nagyon kíváncsi lettem volna a vèlemènyedre azzal az aromával kapcsolatban is.

Ha lennénk egy páran, rendelhetnénk is. Egész jó árban vannak, viszont a posta elég húzós

1 kedvelés

Hill Town jön esetleg?

Banana, Key Lime Pie, Lemony Custard, Pink Lemonade, Purpello, ami jön hamarosan

Earl grey megvolt már? Mert AZ érdekelne​:thinking:…?

Még nem volt, mostanában nem is lesz(sajna)