Dead rabbit v3 rta low ohm with 0,62 wotofo coil

sziasztok

Nemrég álltam át építésre zeus sub ohm tankról.
A kérdésem a következő lenne:

A gyárilag benne volt coilokkal építettem meg, (0,37ohm) namármost kollégámtól értsültem hogy dualba ilyen 0,3 körül kéne mozognom íz visszaadás és akksi használat érdekében.Kaptam tőle egy építésre valo 0,62-s wotofo coilt, megépítettem minden oké, ízek is jobbak sőt bomba robbant a számba a gyári coilokhoz képest, viszont az ellenállásom csak 0,15 - 0,16 ot mutat a modon.
mi lehet a baj, hogy nem 0,3 körüli ohmot kapok?

A mod is új , Lost Vape thelema quest 200W.

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat

Üdv Rakomen

Első tippem az lenne, hogy nem dolgoztad ki rendesen a coil-okból a hot-spot-okat.

Hirtelen ezt a vidit találtam.

Lényegében üresen szárazon egy kissé felmelegíted a coil-t és azon a tájon ahol látod hogy 1-1 pontba jobban felizzik, ott kissé “megkapargatod” hogy a két egymás melleti hurok eltávolodjon picit egymástól, csak anyirra hogy vékony oxid réteg tudjon keletkezzen amin már nem húz át az áram.

A fém eszközzel csinálod akkor semmiképpen ne izzíts és kapargas egyszerre mert nagy eséllyel kukába köt ki a coil.

Továbbá hozzáteszem a kollégádnak telejs mértékbe igaza van, de a két 0,37-essel se volt ám gond, a modod elbírja a 0,18 ohm körüli terhelést… csak tény, zabálni fogja az akksikat, ízt nem igazából befolyásolja.

3 kedvelés

Hali

Azt megprobalhatom hogy a vattát kihúzom belőle és ugyanaz a coil marad benne? Vagy azt már ne nagyon kapirgáljam?

Leégettem a hotspotokat de akkor ezek szerint nem rendesen.

Na hazamegyek kiprobalom

2 kedvelés

Persze maradhat nyugodtan a coil, csak sajna újra kell majd vattázni. Amikor izzitasz és halványan már felizzik a coil akor a ha van hotspot az rendes világít rajta/benne, azokat kell eltüntetni, anyi még hogy üres izzításhoz vedd lejjebb mindenképp a teljesítményt hogy ne azonnal világítson mint a kigyulladt karácsonyfa hanem szépen lassan izzon fel, hogy jobban lásd minden szupi-e.
Ha ez nem jön be akkor anyi kérdésem marad hogy tuti fixen 0,6-os a bent lévő coil? Mert őszintén mást hirtelen el se tudok képzelni… esetleg még arra ránézhetsz mennyit mér a mod mikor csupaszon csak a 2 coil van fönt a deckkel, tank, kémény miegyeb nélkül. Nem e ér hozzá a coil a kéményhez

3 kedvelés

Oké, megprobalom aztán jelentkezem a fejleményekről, köszi az eddigi infót, segítséget, gyors választ :metal:

2 kedvelés

Esetleg nem lehet, hogy 0,3-as coilt kaptál?

Na jelentem kapirgalas, hot spots-ok eltűntetés megtörtént. Coil minden nélkül kaparás után ugyanúgy 0.16ot mutat, vattát is dobtam bele újat. Végleges érték ugyanúgy 0.16 :roll_eyes::face_with_monocle: Lehet ez tényleg nem is 0.62 ohmos, na majd rendelek aztán megpróbálom azokkal.

Aztán jövök az infókkal :metal:

Addig meg kibirja az akksi, hogy többet fogyaszt :sweat_smile:

Jóvanazúgy :grinning:
:cloud: sub ohm cludz bro :100::fire::crown:

2 kedvelés

Vettem 0.62 wotofo coilokat, jelentem minden rendben, köszönöm a helpet mindenkinek :metal::partying_face::partying_face::dash::dash:

4 kedvelés

Helló ismet

Ti milyen gyakran vattaztok újra? Meddig megy el egy építés?

Nekem zeus Sub-Ohm-bá volt hogy 6-7 k puff belement, de volt hogy csak 3.5-4k. Havi 2 porlasztó kellett azért, mire számítsak dual epitesnel?

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.