Levegőzőn csöpög a liquid

Sziasztok

Dead rabbit tankomat, ha az oldalára fektetem, a levegőzőn kifolyik a liquid.
Használatkor, álló helyzetben nincs folyás/csöpögés, sziváskor sem jön a számba.
Miért folyik?

2 kedvelés

Mert oldalra fordítod. Egyszer kétszer én is jártam így, amíg meg nem tanultam, hogy RDA-t nem fordítunk az oldalára ha nagyon tele van, mert kifolyik és ráadásul még forró is :sweat_smile:

1 kedvelés

Szerintem egy nagyon picit laza csak a vatta. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ha többet csöpögtet rá, óhatatlanul az alján fog kikötni a lé, ami nem lenne baj, mert onnan meg felszívja a vatta, de csak akkor ha előbb nem fordítja az oldalára :laughing:

1 kedvelés

Szia. Ezt a csöpögtetést nem értem, nehari :confused:

1 kedvelés

Még egyszer sem tapasztaltam egyik tankomnál sem, akárhogy forgattam, dőltöttem, ráadásul ez felső levegőzésű.
Viszont a kicsöpögött liquid nem volt forró.

Valószinüleg igen… :confused:
Erre azért gondolok én is, mert ha fejjel lefelé forditom, akkor is folyik a drip tipen keresztül
Pont annyira határeset, hogy sziváskor épp nem nyomja tele a számat

2 kedvelés

Akkor egy pillanat:
Ez most akkor melyik Dead Rabbit? Nekem RDA-m van valszeg ezért kezdtem kapásból arról beszélni.
De ha neked sima DL tankod van (RTA), akkor mindent visszaszívok, bűnbánatot tartok és egy közepesen fájdalmas büntetést is kitalálhatsz nekem :slight_smile:
Ebben az esetben viszont a válaszom az eredeti kérdésre egy egyértelmű nem tom.

2 kedvelés

:grin::grin::grin:

Sima egyszerű dual rta

1 kedvelés

Így már biztos is. :blush:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.