Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Meshlap a köv 10-15 évre elég lesz úgy látom! :blush: Hajrá! :crossed_fingers:

1 kedvelés

Ha nem barmolom szét remélhetőleg. :grin:
Vatta nálad kb. mennyit bír ?

Fury nekem is volt. Jeges mangó. De a zéró, jég nélkül… nekem nagyon bejött ami volt…

32W-on hosszú slukkokkal 3-4mp kb. 2000 puff körül, illetőleg, amikor már kezd égett íze lenni vagy nem annyira intezívek az ízek én már cserélem a vattát. A vatta ilyenkor max picit barnult, sosem aktív szén! :rofl: Legtöbb aromám édesítős és emiatt jobban kokszolnak, szóval nagyon aroma függő!

3 kedvelés

Kíváncsi leszek rá én is. Még mangót nem kóstoltam. Direkt hűsítés nélkülit vettem.

2 kedvelés

Nem bírtam ki. :grin:
Vattázás nem egyszerű ennél a meshnél. Át akartam húzni alatta, de nem sikerült. Végül levettem a mesht, alátettem és úgy csavaroztam le. Viszont szerintem ebből a vattából nem jön ki 2 építés egy csíkból. Legalábbis nekem.



2 kedvelés

Sok a vatta sztem, túl hosszú, nem lóg le rendesen! Mesh mellett közvetlenül meg fog égni! A vatta “íve” kövesse a mesh síkját, akkor lesz jó! Ha eleve rövidebbre vágod, akkor kijön 2 építés a vattából majd.

2 kedvelés

Nem tudom. Nekem majdnem rövidnek tűnt, alig ér bele a vatta a vattaárokba.

Úgy lesz a jó, ha alig ér bele! A mesh mellett ne legyen púpos, simítsd el csipesszel, csak ne nyomd le a vattát ilyenkor, mert ha rés lesz a mesh alja és a vatta között, akkor éget íze lesz! Próbálkozz, jó lesz ez! :slight_smile:

3 kedvelés

Hm ?

4 kedvelés

Nekem tetszik! :blush:

3 kedvelés

32 watton hajtom. Eddig oké. Ízre, gőzre meggyőző. :blush:
Köszönöm a sok segítséget. :blush:

4 kedvelés

Nagyon szívesen! Örülök, ha tudtam segíteni! :v:

4 kedvelés


:blush::blush::blush:

3 kedvelés

Jó látni, hogy nem adtad fel, és ahogy Roland segített :blush::hugs:

12 kedvelés

Én is örülök … és köszönöm a sok segítséget, bíztatást. :blush:

5 kedvelés

Én csak csendes megfigyelő voltam, mesh-ez közöm nincs :joy: de itt ez egy jó társaság, és mindig akad valaki aki tud segíteni :blush:

5 kedvelés

Go Ahead Yes GIF

1 kedvelés

Még a vattacseréről lenne kérdésem :
Ha már érzed, hogy csere van, akkor kiveszed a vattát és a mesh lapot is, leégeted a mesht, ismét leveszed, vattával együtt visszacsavarozod ?
Mesh azért száraz legyen égetéskor gondolom ?

Meshnek nem kell száraznak lennie sztem, leég minden izzításnál! Vattacserekor, mesh-t kiveszem, félreteszem, vatta kuka. Tankot folyó víz alatt elmosom szétszedve, tankot szárazra törlöm. Mesh-t vissza ahogy van, leégetem. Mesh-t ki, vatta alá, vág, ritkít, formáz. Belocsolom, izzítom, amikor egyenletesen gőzöl tankot rá. Feltöltés és tűz, vagyis gőz! Majd örül! :sweat_smile::dash:

4 kedvelés