Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Kellett beszélnünk róla. Ma épp sikerült kicsit leejtenem a masinát. Szerencsére csak a driptip sérült.

Én is jártam már így. Akkor a driptip megrepedt. Szerencsére volt tartalék.
Aztán hamar gyorsan rendeltem Aliexpress-ről pót bubis palástokat, biztos ami biztos :sweat_smile:

Ez csak a kisebbik tragédia a mai napomból.
Miután hazaértem, bejártam a garázsba. Fél óra múlva égett szagot éreztem. Kigyulladt az autóm. :scream::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

… pedig annyira örültem … megjött a várva várt csomagom is … de most nem érdekel ez sem. :disappointed_relieved:

3 kedvelés

Mi a f*sz?! :persevere: basszus… :frowning:

Nem is a kazán miatt, rég akarok róla egy pólót. :slight_smile:

Tudható a miértje ?
Mostanában elég sokat látok hallok ilyenekről :cry:

Nem tudom. Szerencsére észrevettem és nagynehezen ki tudtam lökni a garázsból. De akkora füst volt, alig láttam. Tuti kaptam egy kisebb füstmérgezést is. :disappointed_relieved:
Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha nem veszem észre. :disappointed_relieved:

Fogalmam sincs.

Ez felfoghatatlan… el nem tudom képzelni mit élsz át… kitartás :disappointed:

Köszönöm. :frowning:

Pfff nagyon sajnálom :slightly_frowning_face: Remélem javítható az autó! :crossed_fingers:

Hát ez kuka lesz sajnos. Teljesen kiégett a motortér, műanyagok elolvadtak. :pensive:

Clio, ha jól látom? Van tipped mi történt? Benzin vagy dízel? Sérült elektromos kábel okozta zárlat, repedt üzemanyagcső, túlmelegedett motor, akksi zárlatos lett? Ezek jutnak hirtelen eszembe! :face_with_diagonal_mouth: Nagyon durva! Szerencse nem égett le a garázs+ház! :astonished: Meg te is egyben vagy!

Engem ez fogadott most amikor haza értem.
Ki nyírta a kutyám az ajtónkak.

Hát mi van ma? :flushed: Átkozottak napja??

Én nem tudom de mindíg pozitívan állok a dolgokhoz.
Legalább az ajtó egyben van.
És hát csúnya de legalább nem szép :sweat_smile:
Holnap hivhatom az asztalost.

Itt a bűnös. :blush:

2 kedvelés

Legalább elfáradt szegényke :rofl::woman_shrugging:

Nálunk 1 éve ő rombolja a lakást :saluting_face:

7 kedvelés

Nem tudom mi okozhatta.
Hát igen, szerencse a szerencsétlenségben, hogy időben észrevettem és nem égett le a ház. :pensive:

1 kedvelés