Csalodas :(

Hasonló tapasztalatom született annak idején ezzel a tankkal.Annyival kiegészíteném, hogy szerintem vákum probléma is van a tankkal ugyan is ha jól emlékszem után töltésnél amikor a kupak lekerül elengedte a levest pedig előtte meg dryhit. Én megszabadúltam tőle és vettem egy kylin m tankot nah azt nem lehet elronatni teszi a dolgát ahogy kell.

1 kedvelés

Koszonom, ezzel az utolso epitessel nagyon jol muzsikal, mar 60wattal tolom es semmi egett is, goz brutal mennyiseg es finom :slight_smile:

1 kedvelés

Igen az alapjan eddig nagyon jo, brutal goz jo iz es ami a legfontosabb a tank alja nem izzik mint dual coilos epitesben 90watton :slight_smile: az iz meg hogy kisebb watton lehet hasznalni a mesht lapot tett kivancsiva hogy kiprobaljam ezt a vonalat. Igy most mar bejon, nem forrosodik a tankom, intenzivebb izek vannak mint dualcoil epitessel, a mod mar 2 napja megy ugyanazzal az elemmel es meg csak felig sincs lemerulve, viszont a liquid az fogy rendesen :):slight_smile: nem baj, hamarabb jonnek az uj izek :slight_smile:
Hat a TC-t el is felejtem igy, ugyis csak ss meg olyan anyaggal lehet ami nekem nincs itthon, az ss ize meg nem jott be, jo ez az ni80, meg majd nezelodok meg mit lehet beszerezni, hogy nagyobb legyen az ellenallasa a jelenlegi 0.08 tol :slight_smile:
Koszi neked is a hozzaszolast :wink:

1 kedvelés

Lehetne meg egy olyan kerdesem, hogy ezek a mesh lapok mennyit birnak? Tudom hogy aromafuggo, de egy vastagabb coilhoz kepest ami lazan kibirja 1 honapig, vagy meg tovabb is(havonta cserelem) mennyit birhat? Havi 1 csere eleg vagy nem birnak annyit, esetleg tobbet?
A masik, ezekbol nincs nagyobb ohmu lap? Csak 0.2 ohm alattiakat talalok, a mostani is 0.08-as. ha nagyobbra hagynam, mert olloval vagom meretre, akkor nagyobb lenne az ellenallas?
Koszi!

1 kedvelés

Zn09-huzal? Az mi féle?

1 kedvelés

Oké csak furcsa volt igy olvasni :slight_smile:

1 kedvelés

Ennél a tanknál a lényeg a vattázáson van. Nincs a vatta alatt kerámia lap, ezért ha nem fekszik fel egyenletesen egy pontból is égett ízt kapsz. A levegő út tágító a mesh és a dual coilhoz kell. A bubis üvegpalásttal úgyan úgy 6 ml. a kapacitás. A vattának nem kell a nyílásig érni , kb.1-2 mm-el elötte jó . Ekkor tudja felvenni a kellő mennyiséget. Eliquid összetétel 70/30 VG/PG ajánlott , a dry hit elkerülés érdekében. Álltalában 40-75 wattig szokták állítani , egyébként squonk pin is van hozzá . Palást és kémény rész nélkül. A Gaur21-nél állítható az előfűtés négy kattintás a tűzgombon , képernyőn megjelenik .
Elnézést a monológért , ennyi jutott eszembe hirtelen.:crazy_face:



Nekem igy néz ki egy hónap után , de az is befolyásoló tényező mennyire édes liqvidet használsz.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia, koszi, mar szerencsere megoldodott sok problémám. Ezt a tankot mar csak dualban hasznalom a gaurral es csak dohanyos leveseket a kv-hoz. Sajna az uj gaurokban mar nincs elofutes allitasi lehetoseg. 50-55-60-as vg-s leveseket hasznalok mar csak. Mar uj project van ami nagyon egyszeru es nincsennek ilyen gondjaim amiket irtam :slight_smile: RDA :wink:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.