Mesh lap egesi problema

Sziasztok!

Nem reg valtottam zeus mesh kazanra es az a bajom hogy altalaban 5-600 de naha 200puff utan kuka a meshlap. Eleg sokat bongesztem hogy mi lehet a gond de nem talaltam az epitest is ugy csinaltam mint sok videoban es ahogy sok baratom ajanlotta de sajnos a helyzet nem valtozott az aroma amit hasznalok ugy van keverne hogy shake and vape hozza most 6 nikkso 50-50 20mg es vegul a 120ml-es flakont ontom fel vg-vel nyakig a helyzet az hogy 6ost most probaltam eloszor keverni de ugyanaz a gond mint a 3mas erossegure kevert nikotinnal szoval ha valakinek van otlete elore is koszonom a segitseget!

1 kedvelés

Szia. Mit jelent, hogy kuka a mesh lap? Nem a vattád ég meg? Hány watton hajtod?

3 kedvelés

Elso par szivas utan 40-45 kozott szoktam. A vattanak semmi baja csak a meshlap nez ki ugy mindig mint az odaegetett hus​:sweat_smile:

2 kedvelés

Nincs mesh tankom, csak bele vau… Nem lehet, hogy kokszol a keverésed, pl. valamilyen nagyon édes cucctól? Milyen levesből kergeted a felhőket?

3 kedvelés

Én is csak pár hónapja nyúzok mesh tankot. 2-3 ezer slukk után érzem, hogy illő vattát cserélni. Vattázásnál leégetem a mesh lapot, aztán új vatta. Én édes löttyöket szívok, és 3 tank után látszik már, hogy fekete a mesh, de nem érzek ízbeli változást, és szívom, míg enyhe füstös íz nem jön. :sweat_smile: A füstös Heisenberg elég fura. Vattával jártam már úgy, hogy 1 tankot bírt. Kiderült, hogy agyon tömtem szegényt.

3 kedvelés

Foleg chill pill es legutobb kaktusz meg grapefruit az elore keszitett porlasztok jol birtak de a mesh barmilyen levessel kuka 5-600 utan. Meg az is eszembe jutott hatha a tiszta vg keveres mert mar mindent probaltam tobb felekeppen epiteni de ugyanazt az eredmenyt kaptam

2 kedvelés

Sajna akkor nincs tippem, de vannak itt öreg rókák, akik mindig találnak megoldást. Remélem, erre is tudják majd. Követem, mert tanulni mindig jó.

5 kedvelés

Ha pontosabban fogalmaznál és/vagy esetleg képet töltenél fel az elhasználódott mesh lapról, valószínűleg könnyebben tudna a közösség segíteni. A “kuka a meshlap” nem nyújt sok támpontot.

6 kedvelés

Ne haragudj. Koromfekete a meshlap a ket vege az aki picit vilagosabb illetve az eros egett iz amit erzek minden szivasnal. Amint ujra bedoglik ami hamarosan meglesz gondolom akkor csatolok kepet is

1 kedvelés

Látatlanba én annyit mondanék hogy összeesik a vatta és túl izzik a mesh lap.
Mesh középről kifelé izzik, az stimt hogy a szélei épek. Ott tud túl izzani ahol kevés a vatta.

Gondolj rá úgy hogy a meshnek folyamatos folyadék hűtés kell, ahol nem kap elég folyadékot ott vörösre izzik, a folyadék meg ott kevés, ahol kevés (vagy túl tömött) a vatta.

Ha sok lenne a vatta akkor az is megégne, látszana rajta a mesh lenyomata barnán, ha kevés akkor csak a mesh izzik magába és odakozmál minden ami csak tud.

Lényeg a lényeg a vattából adnék neki vagy két leheletnyivel többet, vagy másik vattára váltanék. Nekem a sima muji lapok tökéletesek voltak, bár kell hozzá egy szemmérték (mimdenhez ami nem cipőfűző… ).
A muji előnye, hogy megtelve duzzad míg pl. egy BP provape vatta összeesik, nem nagyon de pont elég egy nagyobb coilnál… Többi vattát meg annyira nem ismerem… Bp-t is elengedtem amióta nem mtl-ezek

5 kedvelés

Koszonom szepen kiprobalom igy. Jol gondoltad cipofuzo vattat hasznalok es a vatta sose egett ég meg. A fura h midnig ugy probaltam hogy a mesh alatt a kis “gombot” lenyomtam es ugy probaltam betenni a vattat annak erdekeben hogy kapjon eleged de ezek szerint meg mindig keves neki

2 kedvelés

Én így YT video építem a mesh buildet és sosem volt gond vele.

3 kedvelés


Igy nez ki 150 puff utan a mesh

1 kedvelés

Kevés a vatta… Ahol fekete a mesh, ott nincs kontakt a vattával. Nem tudja hűteni a lötyi, ezért megég.

4 kedvelés

Ugya csak siman athuzom a cipofuzot a mesh alatt de egy centit se vagok le belole lehet h oldalt tul sok es ezert nem tudja kelloen megszivni magat?

1 kedvelés

Szerintem a videóban alkalmazott módszer jobb, mint a befűzős. Nem tépi meg a vattát, hanem inkább tömöríti. Ami jelen esetedben segíteni fog rajtad. Szerintem.
Arra kell ügyelni, hogy amikor rahajtod a mesht, csak finoman dolgozz, ne nyomd meg nagyon, mert behorpad és hotspot lesz megint.

5 kedvelés

Rendben ugy lesz koszonom a segitseget!

3 kedvelés

Szerintem itt a képen az a probléma, hogy a vatta hozzáér a kazántér tetejéhez, ezért ég meg ott, ahol nincs is mesh. Próbáld jobban ritkítani a széleit, hogy laposabb legyen a mesh-en kívül.
Viszont a mesh alatt is látszik némi égés, ott meg lehet kevés. Nem nagyobb a mesh, mint az ajánlott?
Ha nem, próbálj a mesh alá picit többet begyömöszölni.
Vagy az is lehet, áthúzáskor megtépi a vattát.
~20 puff után nézz rá, nem e esik össze a vatta.

4 kedvelés

Gér vàgàssal egy "trapéz"formàra törekedj szerintem.Arànyaiban a vatta a mesh- től két irànyba kifelé v3konyodjon.Ahogy làtom pont fordîtva van.

3 kedvelés

Azzal a meshlappal hasznalom ami a gyari dobozban volt. Nagyon szepen koszonom a sok segitseget Urak!!!

6 kedvelés