Csak kellemetlen krémes ízt érzek, kérlek segítsetek

Sziasztok segítséget kérnek tőletek eddig egy barackos liquid-et használtam hűsitővel nem volt vele semmi baj (liquid-ek hűtőbentárolva) egy luxe xr max mtlbe 6ohm-al de ma érkezett egy just juice nikotinsó sitrom és kókusz ízben azt ki próbáltam és nagyon nem ízlett, egy nagyon erős kellemetlen krémes után ízt adot az egésznek. És az a problémám hogy azóta a többi liquid-nek is meg van az a rossz krémes után íz a számban pedig csereltem már porlasztót pod fejet és meg néztem 3 fajta liquid-et de sajnos az eredmény ugyan az… esetleg valaki tudna segíteni? :sob::sob::sob:

4 kedvelés

Próbálj ki valami jó hűsítős cuccot, az hogy már mindent kicseréltél, csak "veled "lehet a gond .

2 kedvelés

0,6 ohm :grin:

3 kedvelés

Igen én is azon aggódok…

4 kedvelés

Majd elmúlik! :grin:

3 kedvelés

Hát ugy legyen :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 kedvelés

Űzd el azt a rossz ízt! Moss fogat, sürűn öblögess tiszta vizzel, rágózz valami jó mentholossal, egyél chipset, vagy valami jó csípőset. Aztán talán visszajön az íz aminek kellene lennie! :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Ma éreztem jó darabig krémes ízt… :roll_eyes:
(Qwa lassan ettem a vasárnap délről megmaradt 2 db franciakrémest​:joy:)

Amúgy a rossz íz eltárolódik agyban, szinte várod, ez rányomja a bélyegét az ízcserére is néha.
Egyetértek @Tivadar_Szocs kollégával (is), egy drasztikusan más, jó íz is feledteti egy idő után a bakit.

4 kedvelés

Rendben meg próbálom, köszönöm :v:

4 kedvelés

A&L Phoenix (ananász, citrom) elég hűsítős aroma 10%-ban keverve is, a gyártó 15%-ot ajánl 30/70 esetében.

5 kedvelés

A&l oni a tuti nyerő restart :sweat_smile:

5 kedvelés

Vagy 10 százalékos Mtájp :grin:

3 kedvelés