CoilArt Salt RTA beragadt csavarok kitekerése?

A karma büntet :rofl:

Egyébként egy kis műszerész egyenes csavarnyúzó kell, ha ilyen puha a feje bele kell nyomni erősen és megindul. Jártam már én is párszor…

1 kedvelés

Vicces tudom ,de amúgy sajnálom hidd el .
Nekünk biztos könnyeb az ilyet úgymond feldolgozni.
Én megpróbálnám bármivel kiszedni,ha nem megy akkor annak konyec.

1 kedvelés

Persze. Hát nekem is könnyebb lenne, vannak szerszámaim és nincs uram​:joy:
Én tuti kifurnám, vigyazva a menetre és a darabokat kiszednem. ( mar ha lehet kapni ilyen vékony fejet)

Kifog az jönni ,így látatlanba se aggódok emiatt.Egy nő idegből meg száz hogy kifogja szedni​:rofl:

5 kedvelés

Rám se szól már senki hogy mit mikor veszek :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Milyen jó is az :rofl::rofl::rofl:

Rám se…külön bankszámla rulez. :rofl:

2 kedvelés

Amúgy ha tudná…régen a peca cuccok,most meg a géppark :joy::joy::joy:lehet elásott volna .De már nem​:joy:most viszont jó lennék …
Nagyon jó így ahogy most van :grin::grin::grin:

Nekem meg a fotós cuccok​:rofl::rofl:

2 kedvelés

Én először a fenti fényképpel indítanék egy disputét az alin.A vételár 60%-át jelölném meg vissza térítési összegnek ezt még simán el is fogadja az ali, áru visszaküldés nélkül.Így már bármi is történik a továbbiakban már nem lesz akkora bukó.Utána keresnék egy ügyes tmk-t aki két perc alatt egy állványos fúróval kiszedi ezeket a csavarokat.

2 kedvelés

Hát ezeket a csavarokat valaki tényleg jól elnyalta,de sztem menthető még a téma,csak kellene oda valaki aki tudja is mit csinál​:wave:

4 kedvelés

Nagyon aranyosak vagytok​:heart:
Fingom nincs mi az a torx​:see_no_evil:

Szép a Magyar beszéd igazán.Én az összes kisípolós dolgot felsoroltam már.
A lényeg,hogy végül magunktól is jött az Isteni szikra​:wink:nem volt időnk ide feljönni…

A megoldás:a legkisebb sima csavarhúzó+egy kis erő és elkezdett kitekeredni a csavar​:heart:Majd a másik csavar is​:heart:
Láttuk mi is amit írtatok,hogy a bal oldali jobb állapotban van,így azzal kezdtem.De még mindig nem értettem,hogy lehet,hogy a pót csavarba simán belemegy mindkét imbusz.A csavart tekerni is lehetett vele.De erre is rájöttünk​:wink:
Kiszedtem mindkét csavart.Belepróbáltam az imbuszokat és érdekes módon a gyárilag benne lévő végül kiszedett csavarokba nem ment bele az imbusz.A pótba meg belement.A gyári kisebb átmérőjű volt.Mondom sebaj,ezeket úgy is ki akartam hajítani(persze csak a szerszámosom aljára,hogy még azért jól jöhet)és a pótokat akartam beletenni.
De a pótok meg nem mentek bele a helyükre.Itt kezdett valami nagyon gyanús lenni.
Egymás mellé tettem a csavarokat.Hááát…a zacskóban lévő pót csavarok és az imbusz,nem ehhez a tankhoz való.
Úgyhogy sajna kezdhetem a reklamálást.:face_with_symbols_over_mouth:


Nem tudom mennyire látszik,de a bele való eleve benne lévő csavarok teteje ilyen…olyan lecsapottnak tűnik!Tehát car!Valami nem jó.



De végül leszartam,ha esetleg tényleg szét is vannak menve,ki akartam próbálni,úgyhogy megtekertem és a pici sima csavarhúzóval visszatekeretem a csavarokat.Hogy hány ki-be csavarást fog kibírni,nem tudom​:cry:Remélem fizetnek is vissza,meg küldenek is hozzá való pótokat.

Mostmár csak az a bajom,hogy az Anubist öntöttem bele és nagyon nem finom.Úgyhogy holnap vattázhatom újra,hogy másik ízt tegyek bele​:joy::joy::joy:

@Andras_Barton nagyon köszönöm még1x,hogy órákig kitartottál ismét mellettem.:heart:Örülök hogy soxor meg tudtalak kínomban nevettetni.:joy:

Nektek köszönöm szépen a sok ötletelgetést​:heart:

A lényeg még,hogy mire azuram hazáért,minden kész lett.Az árulkodó jeleket eltűntettem​:joy:

13 kedvelés

Milyen jó, hogy az egyik legfilléresebb dolog így megtud szivatni :confused:

3 kedvelés

Nekem meg a pc-s :grin:

1 kedvelés

Csakhogy sikerült! Azt az imbuszkulcsot vékonyabbra lehet köszörülni. De ha levelezgetsz velük, addig ne. Hátha kicserélik másikra. A csavar nem lehet drága. Csak tudni kellene, a vékonyabb 2, vagy 2,5 mm-es? Hozzá való kulcsot is lehet kapni. Csak éppen a bosszúság, ami volt vele, az nem mérhető pénzben.

1 kedvelés

Hegeszteni? Ekkora csavarra, olyan mélyen? Nem IFA-t szerel… :rofl::wink:

4 kedvelés

Ezen a válaszon én is elcsodálkoztam​:joy::joy::joy: Még avi-val is lehetetlenség azt bármi módon hegeszteni​:sweat_smile:
Max a bekötő oszlopokat lehetne el olvasztani!

2 kedvelés

Meglehet hogy maga a csavar nem valami jó minőségű és ebből adódóan sajnos az első kitekerésnél maga célszerszám ( imbusz kulcs ) elnyalja a mintát maga a csarlap tetején …de neh legyen igazam…

1 kedvelés

Nem volt hozzá célszerszám sem.És azt írták a többiek a fotók alapján,hogy már eleve selejtek a csavarok.