Imbusz kulcs helyett

Sziasztok.

Vettem ma egy Oxva Arbiter tankot… De imbuszt nem adtak hozzà… Valami kókàny módszerrel csavarta a gyerek… Sajnos itthon vettem észre hogy nincs a dobozba…Szerencsére pótcsavarok vannak…

Nekem a legkisebb ami van itthon 1.5 ös… Nehezen de le tudtam fogatni a huzalt… De nem rendesen…mert ugràlgat… Az Ohm… Nem drasztikusan de tuti ez a baja…

Esetleg valami tipp hogy tudnàm össze szervízelni?

Köszönöm

1 kedvelés

Az imbuszt nem helyettesíti semmi. Jobb, ha veszel egy készletet.

3 kedvelés

Szia. Vettem… De olyat nem kaptam ami az e cigihez jó… 1.5mm volt a legkisebb… De az is nagy bele.:face_exhaling:

1 kedvelés

Hol laksz? Biztos van a közeledben egy vaper, akinek van felesleges és ad egyet.

Vagy veszel egy ilyet:

Délelőtt megrendeled, másnap nálad.

3 kedvelés

Vagy amit Ispy linkelt, vagy benézel egy óráshoz, hátha…

1 kedvelés

Csepel.20ker… bàrhol jó:sweat_smile:

Házi megoldás ha nem sajnálod az imbuszt meg az időt akkor finoman reszeld meg.

1 kedvelés

Nekem Szigetszentmiklóson van a főhadiszállásom, szóval ha erre jársz, hozd a tankot és keresünk egyet neked.

:rofl:

3 kedvelés

Jó reggelt​:sweat_smile:

Dujmó neked messze van? Ott laktam… Vagy miklóson merre…?

Szia. Ha esetleg @Ispy -nek nem lenne ,(amin meglepödnék) ,akkor irány újpalota, és tuti adok egyet, csak hozd a tankot. :wink:

3 kedvelés

Dujmo? Szemben lakom…

Ha valakinek van még esetleg elfekvőben 1/20" imbusz, kérem, ne tartsa magában! Nem nagyon kapok sehol…

Most azt írjàk hogy 0.7 torx kulcs jó bele…:sweat_smile:

A lidlbe vettem egy bitfejekkel teli dobozt. Eddig nem találkoztam olyan csavarfejjel,amihez nem lett volna benne szerszám. Asszem 3 ezer forint volt. Mindenhez IS jó. Délután lefényképezem neked.

2 kedvelés

Amit Pisti linkelt harmadik éve nyúzom,és tényleg használatban van minden nap !
Miért kínlódsz mással? :thinking:Vedd meg,nem egy ökör ára van, és sokáig a hasznodra lesz.

Ezeket tudom ajánlani…

2 kedvelés

Kizártnak tartom, hogy lefogató csavaroknak torxot raknának, ekkora állat nem lehet valaki, de ha már torx, remélem biztonsági. :rofl:

Szerintem is hülyeség…

Én ilyet vettem a bauhausban…ez is jó, ha torx kell. :grin:

De van 34-es készlet is.

1 kedvelés

Várjatok már mire lefotózom a lidl-set! Agyonveri az összes eddig linkeltet. :joy::joy::joy: Csak még melózok. De ha hazaérek azonnal.

1 kedvelés