Coil azaz huzal

Sziasztok!!!
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA Atomizer 5.5ml vásárlok és nemtudom milyen huzalt vegyek hozzá dual-ba tekerném néztem pár félét ilyenkor a terméknél a dual-t kell kiválasztani vagy singlet? 80-100w szeretném használni.

Elsőre így kezdeném : SZIASZTOK :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Megoldva!

Akkor :köszönöm :smiling_face:ezek bárhol varázs szavak :stuck_out_tongue_winking_eye:

Köszi a segítséget :smiley:

Szia.Azt hagykérdezzem már meg miért akarod 80-100 watton használni? :thinking:

Ez nem SC kazán,hogy keljen neki a 80-100 watt :smirk:

Itt most az a kérdés, hogy te szeretnéd megtekerni vagy előre tekert tekercseket akarsz bele tenni? Ha te tekernéd akkor 24-26 Ga körül bármelyik jó lesz, ha előretekert akkor olyan 0,15-0,25 Ohmig duálban nézelődj! Ez a kazán ezeket szereti, mert van levegő bőven. Kanthal, SS, Ni80 szinte mindegy. De 0,25 felett már veszít az ízéből!

2 kedvelés

Én erre gondoltam

Ez jónak néz ki! Olyan .14 körülinek kell majd lennie leégetés után. Ez a kazán szerintem 65Watton meg fogja hajtani szépen.

2 kedvelés

Tehát Szia.
Dualban 0.34 ohm (1db 0,7 ohm )
2 db 24 ga Ka1



Nem kér csak fele annyi teljesítményt mint amit írtál .

2 kedvelés

Rendben köszönöm a tanácsodat.


4 kedvelés

Szóval akkor 65wattot ajánlasz az felé ne nagyon menjek?

Ha ezt veszed akkor elindítod 55-60 Wattról és ahol jó ott megállsz. Nem használtam Wotofo tekercset még. És jobbára SS-t használtam inkább. Az nem kért el nagy teljesítményt. Most Ni80 van az Asgardban és elég alacsony ellenállás. Javarészt magamnak csinálom a Claptonokat csak gondoltam ezt kipróbálom. Ugyan ez a hideg ellenállás SS-ben 65-75 Watton nekem bőven jó szokott lenni. A Dead Rabbit is hasonló teljesítményigényű.

3 kedvelés

Köszönöm

1 kedvelés

Szia. Én még javasolnám:
https://vape42.hu/termek/coilology_ni80_quad-core_fused_clapton_10db.html

https://vape42.hu/termek/coilology_ni80_tri-core_fused_clapton_d3mm_10db.html

Egyébként a magas W-okhoz ne ragaszkodj, kisebb teljesítményen is tökéletes lehet számodra, meg kell találni azt ami neked a leg megfelelőbb. Mondom ezt úgy hogy 80w-on ropogtatom a kazánokat. :wink:

2 kedvelés

Köszönöm a tanácsokat

szia. 5 core fused clapton valt be nekem regebben a wotofotol, azota mondjuk mar csak clapton mesht hasznalok.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.