Clapton versus mesh!

Szia Attila. :slightly_smiling_face: Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: A Cleito nem mai darab, annál már vannak jobbak, korszerűbbek, és mostanra majdnem mindegyik tankhoz van már mesh porlasztó. Nem rossz a Cleito, de én inkább arra sarkallak, hogy nézz picit modernebbet. Nem mellesleg, már a Cleitot alig,bagy nem is beszerezhető. :thinking:

3 kedvelés

INkább hagyatkoznék a véleményedre ha nem gond. Bármi megfelel, ami szűk Dl és ennek megfelelően nem óriási a driptip és mesht használ. Mondj valamit kérlek. Tudom, hogy mindenkinek más jön be stb de akkor is jó lenne ajánlás. Köszi előre is.

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. ápr. 12., K, 20:47):

Szűk DL esetében jöhet mindenféle opció, gondolok itt a porlasztó és / vagy saját építésre?!
Büszke tulajdonosa vagyok egy Voopoo Drag X-nek (első generációs, azóta már ebből is van újabb, valószínűleg jobb is), ez p’n’p porlasztóval operál, szuper ízek megfelelő gőzök, szűkíthető a levegő mondjuk a porlasztók amúgy is kicsik, ráadásul kapni (hozzá) Wotofo SMRT p’n’p porlasztó felújító készletet amivel árban is jobban jön ki az ember fia / lánya és véleményem szerint jobb íze is van így mint a gyári Voopoo porlasztóknak (pedig azok is brutálisan finom ízeket adnak vissza). Konklúzió, a p’n’p porlasztók bizony igen jók, akár szűk DL-re is, sőt! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

KÖszi. Inkább olyanra gondolok, amihez külön van a meshlap és a vatta.

2 kedvelés

Wotofo SMRT opció:

Állandóan tökéletes a reprodukció. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Pár napja vettem én is egy készletet.
Várom, hogy érkezzen.

Pnp 510-es tank (a mostani modomhoz)
Egy wotofo smrt pod kit
És hozzá még egy építhetős coil kit.

Kicsit hanyagolni szeretném a tekereseket az rta-ba. Valahogy sose érzem az igazinak.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm.

Lócsi János / Jani üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. ápr. 12., K, 23:28):

2 kedvelés

Igazán nincs mit!
Remélem tudtam valamennyi támpontot adni?! :smiling_face:

Én a mostani porlasztósok közül a Zeus Sub Ohm tankot ajánlanám. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Egy másik igen könnyen reprodukálható tank, a frissebbek közül, a Hellvape “tollából”!

http://vaperz.hu/index.php/2021/08/31/hellvape-dead-rabbit-r-rebuiladbale-mesh-tank-vape-news-ecigi-hirek/

Ezen is erősen gondolkodom a mai napig, a listáról még nem került le! :grin:

3 kedvelés

Ez is jó nagyon. :blush:

4 kedvelés

Tudtok ajánlani valami klón tankot, ami mtl, és alkalmas MESH-re és coil-ra egyaránt? Alsó fűtés, felső levegő… Kipróbálnám egyszer.
Van ilyen egyáltalán? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szívesen adnék tippeket, de nem foglalkozom MTL kazánokkal. :confused:
Szerencsédre ezzel szinte egyedül vagyok errefelé. :grin:

2 kedvelés

Hozzáteszem manapság DL vonalon is csak óvatosan nézelődöm, mivel a drága jó asszonykám már forgatja a szemeit amikor ilyen és ehhez hasonló dolgokat lesek!? :joy:

6 kedvelés

Igazából, már régóta fonódok egy Mesh kazán beszerzésén. Csupán nem vagyok képben, segítsetek. 5 db van célpontban amivel szemezgetek.
-Aromamizer Plus V3 RDTA & Mesh deck bundle sale
-Vapefly Siegfried mesh rta
-Wotofo Profile mesh rta
-Vandy Vape Kylin mesh rta
-Profile RDTA - Clapton & Mesh RDTA
Nekem az első a legszimpatikusabb, mert az fejleszthető. Illetve az utolsó, mert ott már alapból egy deck tud mindent, ha nem jönne be a meshelés. Várom véleményeteket, tapasztalatokat vagy más ajánlatokat.
mesh_1
-esetleg: Hellvape - Dead Rabbit M RTA Tank (MESH)

1 kedvelés

Bár nincs tapasztalatom a mostani dl tankokkal, de, ha választani kéne, Profile-t választanám. Mivel claptonnal és meshel is operál így véleményem szerint sokoldalúbb és több benne a lehetőség mint egy kizárólag meshes tankban. De majd mások kifejtik, én csak ránézésre mondom. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A profile Rdta nagyon jó ízű tank, és eszméletlen könnyű építeni. Viszont nem zsebbarát, folyni fog a feltöltő nyíláson ha forgatva van. Nekem a kedvencem.

2 kedvelés

A napokban két három topicban is ment az okfejtés a Dead Rabbit M-ről.

Amit gyárilag adtak hozzá mesh lapot, azzal én (és ahogy olvashattuk, más se) nem tudtam jól megépíteni - bár tegyük hozzá első rta-m első építései voltak - ezért szálhuzalra váltottam. Kis gyakorlás után összejött egész jóra.

Aztán egyik fórumtárs ajánlotta a Wotofo Clapton S mesh lapot, berendeltem, elsőre szuper lett. Egyenletes jó íz és gőz, nincs égett íz, betörés után zero fröcsögés. 0.15ohm elvileg, a modom 0.18-at mutat, nálam 40W-on frankó.

A többiről nem tudok nyilatkozni.

Szerk: ja és ezzel úgyfest irreleváns lett a ‘versus’, ugyanis ez clapton és mesh egyben :sweat_smile:

4 kedvelés

Sajnálom a hírt, mert ez tetszik a legjobban. :o

Ha állítva van tárolva semmi probléma nincs vele​:sweat_smile: