Cigbest rendelés

Sziasztok!

Cigbest-es rendelésnél még vámolódik az árú?

Előre is köszi a válaszokat!

Én egyszer rendeltem, akkor nem volt semmi, futár hozta 8 nap alatt…de lehet mákom volt és eu raktárról jött.

1 kedvelés

Kolléga rendelt onnan neki sem volt vám 40k .
Meg az oldal ezt írja

2 kedvelés

…nincs + költsèg,futár viszi ki,support kommunikatív,dispute műxik…nem euból 2 hete utazik…

2 kedvelés

…még a sourcemore is ilyen…nagyobb választék ,akciók,24HRS vállalhatóak…

2 kedvelés

Ezek valójában nem olyan webshopok, amik szintén Kínából rendelnek csak keresztül megy rajtuk, ill. van szerződésük gyorsabb szállításra?

2 kedvelés

…valószínű,nagyon nem mèlyedtem el a tèmában,megbízhatóság,vevőorientáltság,garancia/support/ valmaint a termèk ára a fontos…a fent említett kèt bolt már bizonyított nálam, euvapert bevállaltam nem biztató a bolt megitèlèse,…banggod,aliexpres,tomtop,gshopper,gobo,boltokkal is elègedett vagyok ,nagyon sokat rendelek sosem buktam ,korrekt boltok…de mèg sorolhatnèk más külföldi boltot ahonnan rendelgettem …

1 kedvelés

Általában alizni szoktam, de találtam náluk ami nekem kell és bízom benne, hogy gyorsabban ideér mintha közvetlen Kínából rendelem.

2 kedvelés

Akkor használd a kupont 8-15 nap ha van EU raktáron

3 kedvelés

Első rendelésem. Gondolod néztem bármit? :sweat_smile::see_no_evil:

1 kedvelés

Már meg rendeltél ? Itt az oldalon van is a 15% cigbuy címke allat onnan lépj be

2 kedvelés

Már rendeltem múlt héten. Crazy sales/combo deals alatt találtam ami nekem kellett. A vaperinara pedig csak hétvégén vetődtem. :person_shrugging:

2 kedvelés

Erre gondolsz ? :grin:

2 kedvelés

Nem is vettem figyelembe

Ezt hétvégén láttam. Addigra a rendelést szerintem letudtam.

Szabad tudnom mi jóra csaptál le és mik voltak még mert per pillanat üres

Uwell aeglos p1-be rendeltem porlasztót. Gondoltam előbb itt lesz, mint Kínából. Üres? pill… Ahha. Nem a fiókból rendeltem.
Elvetődtem csak nem az ottani tartalomra. Nem is néztem, hogy üres ráklikk egy termékre, majd lap alján naaaagy uwell felirat.

Szerintem kijelentem, hogy elvesztem az oldalon és véletlenül jutottam oda. Abból gondoltam, hogy jelenleg akciós a porlasztó. Szállítási időnek pedig 7-14 napot adtak.

1 kedvelés

Ha lefelé mész akkor a nemrég megtekintett dolgok vannak :grin: meg a márkák

2 kedvelés

Még az alatt jártam. Popular brands cím alatt.