Ha a valakit érdekel leárazás CIGBEST

Modok, tankok (van benne mtl és újra építhető) ízek, huzalok.

2 kedvelés

Köszönöm hogy szóltál.

Szívesen. Mihez jutottál hozzá ha szabad érdeklődni?

Most szemezgetek még nincs döntés.
Modokat nézegetem.

Gálik Tamás üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. júl. 7., Csü 21:11):

Király. Köszi hogy szoltál! Remélem holnap még lesz az akció, mert nem látom meddig tart. Mire számoljak ez EU- n belülről jön?

Hát EU -ból csak lassan 7-15 napot ír DHL el

1 kedvelés

https://www.cigbest.com/products/authentic-aspire-speeder-revvo-kit-200w
Szerintetek létezik ilyen mértékű áresés? Mitől lehet ennyire olcsó?

Bent ragadt áru már csak az van készleten és már náluk sincsen porlasztó . Meg nehéz bele porlasztót találni ugye vízszintes kialakítású kör alakban . Ha meg is veném én személy szerint csak a mod miatt ami jóval többet ér az árnál. Jelzem ptk súlyra megy

Hát én bizony rendeltem egyet mert baromi olcsó bár a postaköltség meg is duplázza az árát.

Én is köszi.Sikerült bezsákolnom egy SMOK G-PRIV 4=et:)

Nálad van valami változás a megrendelésnél?Mert nálam 2 nap után is fizetési előkészítés van és látszólag nem történik semmi.Revoluton kersztül vettem és először lehetséges csalóként kezelte.Remélem minden oké az oldallal.

image

itt tart :frowning: látszólag semmi sem történik. nagyon remélem hogy nem nyelte el a cigbest az utalást

Írtam nekik emailt,majd meglátjuk.

Írtam most nekik én is. Kíváncsi leszek…

Nyugavér csigalom meg jön

1 kedvelés

A(z) sales@cigbest.com e-mail-címre küldött üzenetét letiltották. További információért tekintse meg az alábbi technikai részleteket.
nah az én mail-em nem érkezett meg hozzájuk :frowning:

sales@cbsendmail.com

erre a címre kellene küldeni?

Hát ez a másik . De milyen email-ről kaptál választ gondolom csomag kódot is küldtek az szerint vissza ellenőrizhető a státusza. Lehet hogy gyűjtő ponton van más csomagokkal és akkor indítják el erre mikor bizonyos mennyiség (szállításra való minden másnál) nem mindenhová kisdobozossal rohannak

Nekem válaszoltak.Elvileg no para:)

" I am Isabella, We would like to offer you our best service.

Online Customer Service: https://www.facebook.com/CigbestECigarettes/

order is confirmed, we will ship your order asap.

We will respond as soon as we are back in the office.
Please do not worry. We will be responsible for our products.

Regards,"

Én a sales@cigbest-re írtam.