Cigbest rendelés

Sziasztok! Cigbestről rendeltem negyedikén 2 box mod-ot, 2 rta tankot, 1 csomag vattát, 10 darab coilt, 1 akksi töltőt és egy pár szerszámot a tekeréshez. Ma a postás hozta is a dobozt, viszont amikor kinyitottam csak a 2 mod és a 2 tank volt benne. Valaki járt még így rajtam kívül, hogy nem kapott meg mindent? Vagy esetleg más helyről jönne és azért történt ez? Köszönöm a válaszokat.

Remèlem kicsomagolásról kèszítettèl videót,amit feltöltesz a gugli drive-ra,vagy nyilvánossá tève jutubra írsz a supportnak ,csatolod a vidit meg angolul ,hogy mi is a problèmád.

Sosem jártam így, szóval erre nem is gondoltam igazából.:confused: a supportnak írtam, remélhetőleg csak más helyről jön a többi dolog és megoldódik a probléma.

…igen a mostani eu-ból jöhetett a többi Kínából…nèzd meg az oldalon amikket rendeltèl honnan küldik …

4 kedvelés

Szia!
Én legutóbb a theliquidcity.com oldaláról rendeltem, és nálam is kimaradt egy tétel. Egyből írtam az ügyfélszolgálatnak, és sűrű elnézések közepette felajánlottak egy kupont a kimaradt tétel árával. Mindenképp kérdezz rá, hátha másik csomaggal küldik.

Szia. Én is várok tőlük csomagot, harmadik hete màr, hasonlóan sok minden lenne benne vegyesen. Félek is, hogy elcseszik.
Amiket olvastam róluk mostanàban…részemről utolsó rendelés volt, hiàba olcsó, ha nem megbízható. Làttam valakinél, hogy hosszú-hosszú reklamálás utàn kapta csak vissza a pénzét a csomag meg nem érkezett meg.

2 kedvelés

…egy hèten belül nem küldik,azonnal írok a supportnak ès lám egykèt napon belül már utazik is…

2 kedvelés

Az az érdekes, hogy ha megnézem a nyomonkövetést a dhl oldalán akkor azt jelzi, hogy még nincs az országban a csomagom.

Nekem elég jók a tapasztalatom a netes boltokkal ilyen szempontból, na nem a garázscégekkel.

Ez nálam is így volt amikor rendeltem tőlük. Az egész folyamat alatt mozdulatlan volt a nyomonkövetés.



…az enyèm is utazik …

2 kedvelés

Végül megnéztem, 2 részre bontották a csomagot, de csak 1 nyomonkövetést kaptam. Ami csomagot ma kaptam annak csak a dobozáról tudtam visszanézni, hogy mizu. A másik még elvileg nincs az országban

…support ,rendelési számodhoz kérd el a nyomköv.számot.

2 kedvelés

Ez konkrétan mit jelent?! Mert itt is már egy ideje ez a státusz…

…hamarosan megkapod…parcels,AfterShip,17Track nyomkövetèsi applikációkat próbáld ki ,ezeket használom…

3 kedvelés

Szintén ugyanez. A support ma reggel válaszolt, hogy amint az országomban lesz a csomag akkor készhez kapom minnél hamarabb, meg hogy nekik az a legfontosabb, hogy a vásárló elégedett legyen. És ennyi

Mondjuk itt csak azért érdekes az, hogy ennyire kevés info van , mert amúgy van ára a kiszállításnak.
A termékek meg kifejezetten jó áron mennek. Sourcemoreos rendelésnél szinte percre pontosan nyomon követhető volt a cumó útja. :slight_smile:
No de ne telhetetlenkedjek. Ráérek, nem sürgős…

2 kedvelés

Bármi változás?!
Írtam most már én is nekik levelet, de kb visszadobta a levelező rendszerük.
Remélem nem most készülnek tönkre menni.

A nyomkövetés alapján már Pesten van a csomagom péntek óta. Remélem hamar ide fog érni, mert nem szeretem ezt a sok tökörészést.

3 kedvelés

És megérkezett végül.:relieved:

3 kedvelés