Cigbest rendelés

Akkor sem vészes meg gyors ahhoz képest, hogy külföldi inkább várok én is mint a bicska nyitogato áru kis készletű helyről rendeljek

Ali még mindig jobb, de nem akartam az 1, vagy több hót megvárni, jelen esetben 2.5 -t.

Az igen nem sietik el

Lehet számolnak már a magyar postával…:rofl:

Ha nem EU raktárból veszed , ök is Kínából szállítanak csak gyorsabban . És megbízhatóak .

1 kedvelés

Én 11.-én rendeltem tőlük. Nemrég beszéltem velük, még fel sem adták. Talán a héten feladják ne aggódjak :smirk:

1 kedvelés

Meg a nő felmenője valagát. Kérj kárpótlást

1 kedvelés

Írtam nekik, hogy kb 3 hete megrendeltem kifizettem és ne aggódjak? Természetesen nem jött már válasz rá. Arra leszek még kíváncsi ha fel is adják a héten mikorra ér ide​:thinking:

2 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:

Nem valami előrendelèses (pre-order) termèkről van szó? :thinking:
Ha nem,akkor azèrt már három hèt elteltèvel,kellett volna kapnod egy csomagkövetèsi számot.

1 kedvelés


Az email-ből kiderül, hogy van volt termék csak … rá. Mivel előre fizetsz őt semmilyen kár nem éri, majd lesz valahogy. Kárpótlást meg nem kérek, nekem feleslegesen ne ajánljon fel xy kupont mert több mint valószínű ezek után nem fogok tőlük rendelni már semmit.

1 kedvelés

Nagyon sajnálom,hogy így jártál. :slightly_frowning_face:
Engem egyszer csapott be kínai.Azóta az ilyen,és ehhez hasonló kínai oldalakon,csak paypal-al fizetek.Ha nincs rá lehetőség,már lapozok is tovább.
Oké,tudom a paypal is lehúzós,de már az is bebizonyosodott számomra,hogy működik náluk a vevővédelem.

4 kedvelés

Na végetért a történet. Megbeszéltük,hogy küldje vissza a pénzem :pensive:

2 kedvelés

Elnézést kérek hogy szét trolkodtam a posztot. De úgy néz ki a Cigbest-es szappanopera folytatódik. Tegnap este megbeszéltük, hogy mivel hetekig nem tudta küldeni a cuccot ezért vissza küldi a pénzem. Erre ma ez érkezett…

…hát nem tudom mi van odaírva de ugyanúgy folyamatosan azon a szálon levelezz amin elindítottad a levelezést,hogy ne szakadjon meg a folyamat…tizenvalahanyadik levelezésem : …mod vásárol beépített aksis(természetesen gondoltam arra hogy alulmerült akkor az k@ki de mondom hátha…) ,küldi ,xar…ujraküldi az is xar ,most cserélhető aksist küld helyette …másik téma: kazán ,rendel,…kifogyott nem tudjuk szállítani …egy hét után automatikus visszafizetés(…nem paypal volt ,sima bankszámla…)…nem tapasztaltam más problémát…Határozott tőmondatok,valamint pici nyalizás: jó a bolt,nagyszerű árukészlet…újra ott szeretnél vásárolni…érted :pozitív hozzáállás :grin:

1 kedvelés

Erre már csak ennyit válaszoltam neki: Send me my money back. We talked about it yesterday.
Megjön a pénzem én el is engedem ezt a témát…

1 kedvelés

Szia! Vissza kaptad a pénzed végül ? 3 hete várok csomagot tőlük, kezdek én is aggódni :smiley: Pedig egyszer rendeltem már tőlük, igaz csak porlasztókat, de az 8 nap alatt itt volt.

Szia. Volt még pár email váltás de vissza kaptam. Gondolom az árfolyam változás miatt kb 3000 ft-al kevesebbet.

1 kedvelés

…23 nap levelezés ,harmadik mod amit küldenek ,remélem műxik majd…

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.