Cigbest feldolgozási idő

Sziasztok!
Tegnapi nap folyamán megtörtént az első Kínai online shoppos rendelésem cigbestről valaki tud infót adni arról hogy általában menyi szokott lenni a feldolgozási idő még egyenlőre a rendelésemről se kaptam e-mailt.

2 kedvelés

Szia Sanyi. Üdv köztünk, érezd jól magad. :hugs:

Átlagosan 2-3 munkanap.

4 kedvelés

sourcemore.com…tegnap délben rendeltem, 1órával rá írtam emailt, hogy váltanám a színét…10perc múlva írták, hogy megtörtént. Ma reggel a trackingnumber-es értesítésre ébredtem. Cigabest, Healthcabin, stb kínai shop nem érdekel…akkor sem ha néha esetleg picit olcsóbban árulnak ezt azt. Remélem minden rendben lesz a rendeléseddel, de tényleg elvárható lenne legalább egy email a rendelésről. Az ilyen és ezer más negatívum elkerülése miatt nem rendelek mástól EUn kívülről.

Köszönöm szépen!:grin:

2 kedvelés

Az esetemben Steam crave hadron plus kitről van szó amit sajnos hetek óta nem találtam Eu-n belül és így már inkább bevállaltam kínát remélem nem lesz gond csak elég fura hogy rendelek valamit és se egy automata email a rendelés visszaigazolásról semmi

1 kedvelés

Üdv! Arra készülj, hogy nem feltétlen sietik el a tracking infot közölni. Több mint egy hét után kaptam róla bármi infót. A sales mailre küldött emailt visszadobta 2x is. De most már úgy fest, hogy a csomagom szépen lassan megérkezik.

1 kedvelés

Szia.
Van itt egy-két cigbest-es poszt, sok mindenre választ kapsz belőle.
Én nem szeretnék nyilatkozni az ügyben :wink:

Igen láttam végig olvastam mindent és elég vegyesek a vélemények sajnos.

2 kedvelés

…ha használod a keresőt sok információt megtalálsz…

Folytatódik a sztori ugye tegnap irtam nekik emailt amire ma reggel válaszoltak annyit hogy a hét folyamán feladják a csomagot ez rendben is van de nekem a rendelés napján 2 rendelés lett leadva először paypal-al akartam fizetni ami nem jött össze mondom jó rendben van akkor az fizetetlen rendelés lesz és úgyis törlik ezért leadtam ugyanazt a rendelést mégegyszer de azt már sikerült kifizetni bankártyával és most küldík az emailt hogy a fizetett rendelésemet is törölték avval az automata üzenettel hogy nincs kifizetve miközben ki van fizetve! Szóval igy rendeljen bárki is kinaiaktól​:slightly_frowning_face:

Szia,

Megnézted a banki egyenleged, hogy valóban levonták és átment az összeg? A legtöbb bank algoritmusa rizikós pénzmozgásnak veszi a kínai utalásokat és gyakran tiltja a tranzakciót.

1 kedvelés

Igen levonták most megbombáztam őket emailekel tranzakcios pdf et is elküldtem nekik mindent

Érdekes vagy inkább gâz sztori.
Az biztos, hogy én revoluttal fizettem elsőre tiltás, mert úgy gondolta a rendszer, hogy visszaélés. Újra aktiváltam, másodikra sikeres fizetés. Aztán jött a tracking körüli macera. De most jött a futár és hozta.

Én is rendeltem tőlük egyszer (megjött végül a cuc) de elég para volt. Semmi tracking info, mailt nem tudtam nekik küldeni. Nekem tuti kihagyós a jövőben.

Na igy a sztori végére ugyanott vagyok ahol voltam sőt még pici minuszba mire eljutottunk volna odáig hogy rendezödik a dolog pont kifogyott a raktárkészlet.
Úgyhogy inkább megpróbálom a használt piacot ha nagynehezen visszautalják az összeget ami nem tudom menyi idő lesz nekik mai utolsó e-mail drága ferdeszemü barátainktól!
Azért egy elnézést vagy sajnáljuk hogy elbasztuk a rendelését jól esett volna de ezekszerint ők nem ismerik ezt. :confused:

Kedves vásárlók,
Mi vagyunk a CigBest Ügyfélszolgálata, szeretnénk a legjobb szolgáltatásunkat nyújtani Önnek.

Online ügyfélszolgálat: https://www.facebook.com/CigbestECigarettes/

rendelése törlésre kerül, mert nem tudjuk visszaküldeni a terméket, így nem tudjuk kiszállítani a megrendelését, ezért visszafizetjük az árát.
Amint visszatérünk az irodába, válaszolunk.

Kérlek ne aggódj. Termékeinkért mi leszünk felelősek.
Üdvözlettel,

3 kedvelés

Mostmár én is értem hogy miért nem szerettél volna nyilatkozni! :joy:

2 kedvelés

Én megkaptam több, mint egy hónap után a csomagom, végülis csak a Berserker 3 hiányzik belőle. Azt vártam a legjobban, nem baj. Írtam nekik, hogy perkálhatnak utolsó centig vagy minden platformon lehordom őket.( Mert mást úgyse tudok tenni :smiley: ) Ez a legalja már.

1 kedvelés

Ahogy látom el kell engedni a Cigbestet.
A másik kettőt kell választani annak akik jó áron (de türelmesen) akarnak vásárolni.
Úgyhogy source vagy djvape​:grin:

1 kedvelés

nézem a djvape.co.uk oldalt, de csak UK címet enged megadni :frowning:

Bocs, benéztem…oké minden!
tévesen az első sorban (saved address) akartam országot választani :smiley:

Árban nagyon jók de kell 2 hét a szállításra mert kínából jön :grin::grin::grin:

Használd a DJ10 kuponkódot

2 kedvelés