Cigbest rendelés

Sziasztok!
Új vagyok itt, olvasgattam már az oldalon, de feltennék egy két kérdést.
Régebben rendeltem már a cigbest-ről, akkor nagyjából nem volt gond vele.
Most azonban rendeltem ismét egy kitet illetve kazánbetéteket 2023.01.17.-én. 7-15 napot írt szállításnak, nyilván elfogadom ha több nap a szállítás. Egy emailemre azt a választ kaptam hogy január végén küldik. 2023.02.02. van most és a csomag mozdulatlan a cigbest oldalán, tehát még mindig preparinget ír a rendelésre. Semmilyen tracking numbert nem kaptam, hogy valamelyik futárcég oldalán nyomon tudjam követni. Több emailt írtam nekik a napokban, illetve facebookon is próbálkoztam, de semmi válasz.
Valaki jársz már hasonlóan? Meg fog érkezni, csak idő kérdése? Tapasztalatokat szeretnék kérni, illetve tanácsot.
Köszönöm!
Kevin,

5 kedvelés

Szerintem itt sokszor volt szó a cigbest-ről mint nem éppen a legmegbízhatóbb shop. Persze nem kizárt, hogy megjön csak ahogy intézik az egészet az nagyon nem oké.

2 kedvelés

Szia!
Rendeltem már Cigbest oldalról.Gond nèlkül,megjött a termèk.Valószínűleg hamarosan neked is küldik a csomagodat,már vège a bulinak. :slightly_smiling_face:

https://vaperina.cc/t/kinai-ujev/19568?u=john

4 kedvelés

Héten kezdenek a kínaiak. Lefutottak az ünnepek. Ott januárban pause van!

4 kedvelés

Ahogy @Elek_Segits írja, kínai új évbe futottál, nekem is ma adták fel a 01.15-én leadott alis rendelésem. Pech.

3 kedvelés

Köszönöm a válaszokat!
02.11.-én megyünk síelni, szerettem volna ha addig megjön, mert kifogytam a porlasztókból. Szerintetek érdemes inkább rendelni magyarból porlasztót addig? Mert gondolom ez már jövőhéten nem fog megérkezni cigbestről. Illetve fognak majd küldeni futárszolgálatos trackinget is?:smile:

3 kedvelés

Jobban jársz ha rendelsz!

1 kedvelés

Szia!
Van már valami hír a rendelésedről?

Szia!
Semmi, ugyanúgy preparing és semmilyen üzenetre nem válaszolnak.

2 kedvelés

Egy cipőben járunk. Ugyanakkor rendeltem én is. Egy Pulse AIO Minit és egy Blaze rta-t várok. Egyelőre preparing.

:frowning:
Akikkel eddig beszéltem mindenki preparing.

2 kedvelés

Ez csakis arra jó, hogy másoknak eszébe ne jusson onnan rendelni…akkor sem ha ott olcsóbb.

2 kedvelés

Biztos túltolták kicsit az újévi bulit. :smile:

Igen, kicsit bánom már, hogy jó ideje nem fórumozgattam, nem jártam utána. Cigabuy-ról jó párszor rendeltem, soha nem volt gond, így simán bíztam az utódban. Na de majd meglátjuk, azért bízom benne, hogy csak késlekedés, és nem húznak le.

2 kedvelés

Jan. 12.én rendeltem…nekem sincs semmi info… értem én hogy buli van de nem igaz hogy 1 hónapra megáll az élet?? :joy:

1 kedvelés

Sac/kb másfél hónapig áll az élet Kínában hidd el. Ez már így megy évszázadok óta. Néha-néha annak tűnik fel aki épp ebben a periódusban szeretne valamit.

2 kedvelés

Küldj képet, arra talán jobban rámozdulnak. Gondold el, naponta mennyi levelet kaphatnak, ahol mindenki jó ömlengősen leírja mifene baja van. Vesztenivalód nincs, ha küldesz még egyet.

Én ezt küldtem:

Én:
Dear Seller!
Is there any problem?

Ők:
Because China introduced a policy on e-cigarettes on 1st Nov, so all the goods are delayed until November to ship, if you are in a hurry, we can give you a refund

Én:
Yes, I would like to request a refund.
Sorry.

Ők:
ok refunded

És…, valóban vissza is utalták azonnal. :grin:

ship in next week

We will respond as soon as we are back in the office.

Please do not worry. We will be responsible for our products.

Jött egy ilyen.

1 kedvelés

Én is kaptam üzenetet:
The Chinese New Year holiday has just ended, all factories are operating normally, your order will be sent out next week from China, normally it will take 15-25 days to arrive. You don’t need pay any extra fee. If you don’t want to wait, we can arrange a refund

2 kedvelés

Úgy tűnik, ébredeznek. A 01.17-i rendelésem shipped-re váltott. :slight_smile:

2 kedvelés