Cigabuy rendelés

Cigabuy-on nem találtam, viszont itt igen:

1 kedvelés

Dejódejódejó!Nagyon köszönöm :kissing_heart:Én hiába írtam be a keresőjükbe 2 hete,nem találtam​:slightly_smiling_face:Mostmár csak valaki nem rendel innen?:joy:

1 kedvelés

Én szemezek a bishop-al, de próbálom uralni a vásárlási “betegségem”. :grin:

1 kedvelés

Arra figyelj Beatrix , hogy az a tömítés garnitúra a 2019 Lite-hoz van! A fele sajna nem jó a Plushoz+ a műanyag hernyócsavar sem!

3 kedvelés

Ezt nem figyeltem, elnézést.

1 kedvelés

Sziasztok,

bocsi, h idetrollkodok, de cigabuy rendeléssel kapcsolatban kérdeznék.

Még augusztusban rendeltem egy modot, ki is fizettem, el is indult szép hazánkba, de 14-e óta a Nemzetközi Posta Kicserélő Üzemben vann a nyomkövetés alapján.


Emailt nem kaptam tőlük, hogy a vámon akadt volna fent.

Cigabuytól kaptam még szept 2-án egy ilyen levelet, de amíg nem jelez a posta, nem tudom hogy hovas küldjem el.

Már tököm ki van.

Vkinek vmi ötlet? Tanács, tapasztalat?

Köszi szépen :slight_smile:

Amúgy ezt a kicsikét várom :heart_eyes:

2 kedvelés

Szia !
Ha nem EU rendelés akkor bő egy hónap a szállítás sajnos

3 kedvelés

Köszi @Zolika

1 kedvelés

Szia! Nem vagy egyedül, mármint ezt a levelet én is megkaptam tőlük. Van egy, illetve két rossz hírem.

  1. Meg fogják vámolni (ÁFA+vámkezelés), bármennyire is bizonygatják Cigabuyék, hogy márpedig ők mindenféle IOSS számmal rendelkeznek. (A rendszer automata vámoséknál, tehát ha beérkező csomaghoz társította az eladó az IOSS számot, akkor megy tovább belföldre, ha nem akkor jön az érték alapján az ÁFA matek.
  2. Illetve ellentétben azzal amit a zárszóban emlegetnek, hogy ne hezitálj ha bármi problem merülne fel, ők már ugranak is. Ez a gyakorlatban ügy néz ki, hogy két általam fellelt email címre elküldött két reklamációs levelemre is magasról…
  3. Ezt előzetesen ugyan nem említettem…ez a meglepi :grinning:, de ez sem lesz biztató. Nekem van egy csomagom ami 12.-e óta élvezi a hatóság vendégszeretetét. A probléma ezzel csak annyi, hogy július!!! Kb. már 8x hívtam őket, hogy ugyan ne kerülgessék már csomagomat, nyugodtan postázhatják mielőtt még megromlana. Minden esetben nagyon udvariasan kifejtették mélységes sajnálatukat, és higgyem el de ők napi 25 órát dolgoznak, csak hogy mihamarabb kézhez kapjam a csomagomat (magyarul elküldtek a mediterrán vidék felfedezésére :sweat_smile:).
    Remélhetőleg a fent vázolt sztori csak az én kiváltságom, és nálad pár napon belül rendeződik a helyzet.
2 kedvelés

Sziasztok,

Sajnos az én egyik rendelésem is így járt. Szeptember 2. Óta áll vámkezelés alatt. Írtam cigabuy-nak, hogy az IOSS azonosító édeskevés az utólagos lejelenteshez. Elkertem minden szükséges adatot amit meg kell adni az evam adatlapnal. Válaszban annyit írtak, hogy küldjem majd el nekik a számlát a plusz költségekről és ok majd megtérítik.

3 kedvelés

@ogre köszi a bíztatást :joy:

1 kedvelés

@Andras_Budai köszi :slightly_smiling_face:
Én csak a nyomkövetés alapján tudom, hogy hol van a csomagom, a posta még nem jelzett.
Tegnap már írtam nekik, h hahó, mi van a csomagommal, várom a válaszukat.

1 kedvelés

Hát igen, hitvallásom hogy nem engedjük el egymás kezét a bajban​:joy:.

4 kedvelés

Ezt sikerült válaszolniuk.

image

2 kedvelés

Én próbáltam eljuttatni hozzájuk az IOSS azonosítót, de azt válaszoltak, hogy vegyem fel a kapcsolatot a webshoppal mert ők ezzel nem tudnak mit kezdeni. :thinking::neutral_face: Megadtam a csomagszamot és a hozzá tartozó IOSS azonosítót. Ezek után kíváncsi lennék arra a rendszerre és az összegre amit kifizettek érte. :rofl:

3 kedvelés

Én mikor írtam nekik, akkor mellékeltem a Cigabuy IOSS-ről szóló levelét.

1 kedvelés

Sziasztok :slightly_smiling_face:
A fentebb említett tortúrát én is végig játszottam. :frowning_face:
Beszéljenek a képek helyettem.



5 darab porlasztóért fizettem ennyit. :smiley:

4 kedvelés

Jól hangzik, most rendeltem cb-ről, akkor kössem fel a bugyimat? :thinking: :grin:

3 kedvelés

Elvileg csak az augusztus utolsó hetében leadott rendeléseket érinti ez a probléma.

5 kedvelés

Na erre most olvasom, hogy írt a cb, hogy sorry sold out küldenek másik színt. Írtam nekik, hogy ne erőltessék akkor, money back pls.

5 kedvelés