Charlie's chalk dust - Mr meringue


Charlie’s chalk dust - Mr meringue

Gyártó : USA

„Amerikából jöttem, és egy citrom tortát képviselek.” Mondja a gyártó, ami szerintem nem teljesen fedi a valóságot. 30ml-es aromáról van szó, javasolt mixelési arány 20%, és két - három nap alatt be is érik. Tehát, a harminc ml aromából készíthetünk 150 ml készterméket, amiért majdnem négy mátyást kell lepakolnunk az asztalra. Ez az árazás egy jó középútnak felel meg, részemről legalább is. Az illata enyhén citromos, süteményes vagy kekszes, egészen kellemes, nem tolakodó illat. Beszíváskor a citrom érezhető, nem savanyú, inkább édeskés, és szinte pezseg a szádban. Mintha egy szódás limonádé lenne. Teljesen okés a cucc. Kifújáskor megjelenik a sütis része is, de szerintem ez nem torta, inkább valami krémes keksz. Keksz és egy kis citrom hab a tetején, ha jobban bele gondolok. Finom édes, gőzölteti magát, semmi olyan rész nincs benne, amiatt azt kellene mondanom, hogy „nem használnám egész nap”. Egyeseknek egy kicsit édes lehet az aroma, de egy ilyen desszert felhozatalhoz bizony kell az édesség. Négy napos folyamatos használat után, elmondhatom, ez egy igazán jól sikerült aroma, illatos gőzök és finom ízek kerekednek ki belőle, amit nehezen lehet megunni. Az aroma erőssége egyértelműen a citromos pezsgés, ami egy különleges érzetet ad a gőzölésnek.

Hálás köszönet az aromáért @Peva71 felhasználónak, hogy elérhetővé tette számomra a terméket.

6 kedvelés

Örülök, hogy ez is tetszik! Gőzöld egészséggel! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés