Nova liquides - premium mister yellow


NOVA LIQUIDES - PREMIUM MISTER YELLOW

Gyártó: Francia

Kiszerelés: 10ml aroma

Egy újabb Francia gyártó termékét választottam a mai napra, a Nova Liquides gyártó citromos tortáját. Mivel egy viszonylag új termék a hazánkban, köszönet érte a juicyvapour csapatának, hogy lehetővé tette a beszerzését.

Tehát, egy citromos tortát kóstolhatunk meg, amit a gyártó ajánlása szerint 10-15%-ban érdemes bekeverni. Annyit azért elmondanék előre, hogy semmiképp ne próbálkozz a 15%-os keveréssel először, mivel szerintem még a 10% is sok lehet egyeseknek. Az illata egy finom süteményre vagy tortára hajaz, ami nem túl erős, de nagyon kellemes. Az ízében viszont már érezni a citromot is, ami keveredik a torta kellemes ízével. Először a citrom bukkan fel, aminek van egy kis savanyú íze is, de csak halványan lehet kiérezni belőle. A következő a torta lenne, ami számomra egy kicsit édesre sikerült, érződik rajta az édesítő íze is. Nem annyira vészes, de egyeseknek talán soknak tűnhet. Az egésznek olyan íze van, mintha egy citrom krémet szívnánk. Jó cukrosan, reszelt citromhéjjal megszórva. Vissza térve a keverésre, én 10%-ban kevertem, viszont ennél kevesebb százalékba már nem mertem keverni a citrom gyengesége miatt. Kicsit megoszló a véleményem, mivel a sütis része tetszett, a citrom viszont gyenge, az édesítés mintha sok lenne benne. Elkeseredve azért nem vagyok :grin:, mivel a Francia barátaink tudnak még meglepetéseket okozni az aromák világában. A legközelebbi tesztem is ettől a gyártótól lesz, bízva benne hogy csak ebben az esetben borult ki az édesítő flakon :grin:.

6 kedvelés