The Alchemists - LIME CHEESECAKE


The Alchemists - LIME CHEESECAKE

Gyártó: Anglia

Kiszerelés: Shortfill

Ismét Peva71 dobozkájában kotorászva, találtam rá az Alchemists lime-os sajttortájára, ami remélhetőleg egy finom desszert ízt mutat be. Viszonylag sok termékük van, gyümölcsös, italos, desszert és mentolos ízekben mozognak.

A termék illata kellemesen lime-os, más összetevőt nem igazán érezni rajta. Beszíváskor azonnal érezni a lime kissé olajos savanykás ízét, ami kifújás után azonnal átvált egy édeskés citromos ízre. Gondolom, ez az édes íz a torta miatt lenne, de sajnos a jellegzetes sajttorta nem érezhető benne. Akármilyen tankban próbáltam, nem találtam benne a torta részét, amit egy kicsit sajnálok. Érezni benne valamiféle krémes ízt, de nem az, ami a leírásban szerepel. Ettől függetlenül egy igazán jó lime-os ízt kapunk, ami egyszerre savanyú valamint édes is, amivel képviselni tudná a desszert vonalat. Ha a sajttortát kihagyták volna a leírásból, azt mondanám „egy tökéletes lime-os aroma, amit egész nap tudnék pöfékelni”. Ennél fogva így is tettem, egész napos használat mellet sem untam rá a termékre. Az ára 8.50-11 fontot kóstál, ami nyilván nem ér annyit, ha VALÓBAN egy lime-os sajttortát keresel, de ha csak egy lime aromát keresel, akkor minden bizonnyal tökéletes választás lesz.

5 kedvelés

Az már tuti, hogy egész más az íz érzékelésünk :blush::joy:

Igen, gondoltam, mivel mondtad hogy nem a legjobb cucc :grin:

Örülök, hogy ha neked bevált, még ha nem is pont az mint amit ígér :blush: