Uncle Meringue by Charlie’s Chalk Dust


Uncle Meringue by Charlie’s Chalk Dust

Gyártó: USA

Shortfill/ 50ml, VG/PG arány: 70/30

Mielőtt belekezdenék bármi más tesztelésébe, be kell mutatnom a Charlie’s Chalk Dust „habcsók bácsiját”, mivel nagyon fogy a palack tartalma és nem szeretném, ha kimaradnátok ebből a finomságból. Szóval, a termék az unicornvape oldaláról érkezett, ahol jelen pillanatban is kapható potom pénzért, mindössze három euróért. A gyártó leírása alapján egy „gyümölcsös szivárványos sherbert egyedülálló desszertkeveréke habcsók pitébe keverve”, amit kapni fogunk. Ezt most felejtsétek el gyorsan​:blush:, legalább is a mondat elejét, ha van is benne gyümölcs azt nem fogjátok magában kiérezni. De ott van a habcsók pite, ami a vezérfonál lesz, amitől ízig-vérig a desszert kategóriát fogja erősíteni.

Az illata egy tésztás pite, ami keveredik a megpirult habcsókkal. Egy kicsit leírhatatlan, biztos van még benne más is, de nagyon kellemes.

Az ízek intenzivitása közepesen erős, így inkább egy Mtl Rta tankot választottam a teszteléshez.

Az ízek: a pite és a habcsók keveredése, ha egy kicsit melegebb a gőz, szinte azt az érzést fejti ki, minta most vették volna ki a sütőből. Krémes és habos, édes és tésztás, valahogy ezt most nagyon eltalálta a kaliforniai cég. Van egy kis gyümölcsös része is, amit beszíváskor érezhetünk, de csak ott sompolyog az illata és az íze, viszont nem lehet rájönni, hogy mi az. Kicsit utána olvasva, írnak mindenféle dolgot, a cukorkától az ananászig, de egyik se hasonlít a megnevezett ízre. Talán egy gyümölcsös cukorka, de nem esküdnék meg rá. Egyszó mint száz, ha éppen rendelnél a fent említett oldalról, dobd bele a kosárba, takarítsd meg a tankod és élvezd a „habcsók bácsi” kiváló illatos süteményét​:blush:.

14 kedvelés

Ez olyan, mint a cukros bácsi? :smile:

3 kedvelés

Ez a fürdőszoba verzió :grin:

2 kedvelés

Nem, ez a csókos bácsi :rofl:, amúgy van belőle több verzió is

2 kedvelés

Falusi CSÓK :roll_eyes:

2 kedvelés

Még jobb… :laughing:

2 kedvelés

Szeretem az ajánlóidat, de ettől a leírástól máris cukorsokkot kaptam. :smiley:

2 kedvelés

Nem annyira édes, mint ahogy hangzik az ajánló. Egy gyenge közepesnek mondanám

2 kedvelés