Adams Vape - Short Bread


Adams Vape - Short Bread

Származási ország: Csehország

Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml-es Chubby Gorilla flakonban

Egy kicsit most elkalandoztam a csehek Adams Vape gyártójához, méghozzá egy omlós vajas süteményt hoztam, kevés dióval és vaníliával fűszerezve. A gyártótól teszteltem már pár terméket, amik közül a Lemon Bomb az eddigi első helyezett számomra a felhozatalban.

Visszatérve az aromára már az illata is csábító, egy diós süteményre emlékeztet, mint ahogy a termék képén is látszik. Az ízében leginkább a vajas sütemény érződik, ami enyhén vaníliás és édeskés. A dió itt már teljesen elhalványul, igazából csak az illatban kapott szerepet, ami egy nagyon jó megoldást szült, mivel így minden benne lévő tónus külön-külön kivehetővé válik. Egy kellemesen édes kombinációt kapunk, a dió illata, a sütemény vajassága és édessége szinte már egy ünnepi hangulatot idéz meg a gőzölésben. Nyilvánvaló, hogy a gyártó egy egész napos használatra tervezte a terméket, könnyed desszert ízekkel és visszafogott édesítéssel. A Short Bread egy remek és könnyed desszert íz, mindenképpen megéri az árát, igaz, ennek ellenére nálam a Lemon Bomb-ot nem taszította le az első helyről, de az ezüstérmet teljes egészében bezsebelheti magának.

8 kedvelés

Köszönet a tesztért, most gyorsan rákerestem a Lemon Bombra is. :slight_smile: Finom citromos ízt keresek, és az annak tűnik. Sütiket nem annyira preferálom, elég nekem az M-Type illata. :slight_smile:

2 kedvelés

Esetleg , ha még nem próbáltad. Egész finom cucc

1 kedvelés

Köszönöm, de a jégkocka nyilván hűsítőt/mentolt jelent, amit ki nem állhatok. Sajnos, a legtöbb gyümölcsös aromát telenyomják vele, aztán sem a tankból, sem a szàmból nem könnyű kiűzni.

1 kedvelés

Van a teszt asztalon két citromos cucc is, de egy kicsit később lesz belőlük beszámoló

A&L-től az Oni Zero Green esetleg?
Citrom-lime. Nekem mostanság nagyon adja, én mondjuk a Greent választottam, ami édesítő nélküli, hűsítővel. A Zero Green sem édesítőt, sem hűsítőt nem tartalmaz.
Szerintem nagyon szuper íze van, olyan tényleg citrusos, nem az a műcitrom íz.

1 kedvelés

Köszönöm! Jól hangzik, utána fogok nézni. :+1:

2 kedvelés