Capella és TPA aromák keverési aránya

Sziasztok,

Capella és TPA gyümölcsös aromákat milyen arányban keveritek?
Keresgéltem külföldi fórumokon is meg jó pár liquid shop ajánlásai között,de elég szerteágazó…
6-15%ig mindent is írnak.
Capella:
eliquidonlineshop 6-8%
Itt 6-10%:

Itt kerek 10%:
https://www.lepetitvapoteur.com/en
Itt meg 15%:

TPA aroma ugyanez.
eliquidonlineshop 5-8%
Itt meg 10-15%

4 kedvelés

Annak idején én a Capella Mangót 10%.ba kevertem, aztán jött a V2 belőle azt már csak 7%.ba. Igen, írnak mindenféle arányokat. Szerintem kezd 5%-al aztán onnan lehet feljebb menni.

8 kedvelés

Mindig a legkisebbel kezdd, ha bizonytalan. Sok időt nem buksz, a gyümölcsízeknek nem kell csak pár nap érés, 30 fokban és sokat rázva pláne…

7 kedvelés

Szia! Nekem mindkettő 10%-ban jó, és minimum 2 hét után. Nem tudom mi lett ezekkel, de nekem mintha nem kezdene el érni az első héten, aztán megindul, be is sötétül, végül 1 hónaposan lesz a legjobb. :woman_shrugging:

8 kedvelés

Most is az erkélyen érlelek, árnyékban 34 fok. Rázogatom mint állat. :grin: De néhány ízmolekulának úgy látszik, kell az áztatás. Lehet hogy a vg arány is lassít. Nálam ugye majdnem csak pg van.

5 kedvelés

Igaz, nem teljesen gyümölcsös, de most is tpa m-type bitter nut-ot gőzölök. Dohány, keserű dióval. Ezt én 2 - 2.5 arányban keverem. Nekem nagyon bejött ez az aroma. Igazi pöfékelős mtl -nek való aroma. Vagyis leves…:blush:
Viszont minumum 3-4 hét érlelés nagyon kell neki.

3 kedvelés

10% milyen pg/vg aránnyal?

1 kedvelés

Milyen pg/vg aránnyal?

1 kedvelés

30/70

1 kedvelés

50/50, tehát picit átbillen a kész liquid PG többletbe.

2 kedvelés