Capella aromákról vélemény?

Sziasztok :wink:

Vapemester Istvánnal beszélgettem ma, és kérdezte hogy mi a véleményem a capella aromáiról.
Azt mondja, be tudná szerezni a franciáktól, 2-300ft-al olcsóbb is lenne nála, de még nem tudja.
Mivel nem ismerem, gondoltam megkérdezlek titeket.
Tehát: capella aromákról vélemény?

Szia.
Én szőlőt kostoltam még régebben. … hát… minden ízét végig akarom kóstolni! :drooling_face: … sokszor! :laughing:

1 kedvelés

Egy kicsit kutakodtam a magánéletembe. 2018.9-be vettük a szőlőt. 2018.10-be 4 másik capellát (dupla csoki, kókusz, sárgabarack, mandula). moly rágta piciny agyunkba a szőlő bele égett, és hogy jó márka. ha úgy alakul hogy árulni fogják szolnál? Mert akkor én betárazok belőle. (már 3 hónapja akarok rendelni de a párom mindig “azt a márkát már kóstoltuk próbáljunk ki mást” majd megrebegteti a szempilláit és elmarad. XD)

4 kedvelés

Abból mindig volt és van is itthon most is. Egyik kedvenc aromacsaládom. :blush: Aztán csokis fánk (Chocolate Glazed Doughnut) legyen ám! Mert én itt ajánlgatom, aztán már lassan sehol nincs! :sweat_smile:

4 kedvelés

Begyűjtöm, írom neki :blush:
Meg lehet hogy én is kipróbálom. :laughing:

3 kedvelés

Ha van dohány jöhet kipróbálom.(üdvözlöm a Pistit) Üzenem:több dohányt!

5 kedvelés

SUPER SWEET (CAPELLA)

Kint a legtöbbet használt aroma édesítő :slight_smile:

Tisztelettel

Ezt nem kellett volna elolvasnom… az elmult négy napba másodjára eset le a fér/fánk szintem… :drooling_face: holnap csinalnom kell 1 adagot. :laughing:

4 kedvelés

Évekkel ezelőtt sokat használtam a Mangót, Banánt belőle, aztan jött a V2 a mangóból, kuka lett az egész. Sok aromának van egy kis mű ize de vannak közöttük símán beválalhatók is.

4 kedvelés

Szerintem klassz aromák, a gránátalma nálam annak idején alapélmény volt :+1:

1 kedvelés

Még mindig nehéz elképzelni, hogy az íztelen gránátalma milyen lehet aromában :thinking::slightly_smiling_face:

Íztelen? Szerintem nagyon finom. Nem sok gyümit eszek meg, de a gránátalmát szeretem, mert finom.

2 kedvelés

Egyik kedvenc gyümölcsöm :grinning:

1 kedvelés

Ok, már van vagy 4 éve, hogy kóstoltam… Először életemben.
Annyi rémlik, hogy édeskés de nem karakteres íz.
Lehet, hogy olyat sóztak rám, ami már hatástalanítva volt? :roll_eyes:

Ízlelőbimbajaid szanaszét a sok cigitől :sweat_smile:

Se megerősíteni, se cáfolni nemtom :grin:úgyhogy az is lehet.
(Hacsak nem félreolvastam, és Gránit :roll_eyes: mert nem volt ócsó…de ízre olyasmi :roll_eyes:.)

2 kedvelés

A gyerekem sem rajongott a legutóbbiért. Amit az előtt vettünk meg kérte, hogy vegyünk még. Szerintem attól függ, mennyire érett, vagy hol veszed. Vagy nemtom, de amit legutóbb vettünk nem volt nagy durranás. :sweat_smile: Viszont aromában finom. :slightly_smiling_face:

Szeretnék egy tudományos leírást írni neked , a polcokon lévő gránátalmák közül a tökéletes egyed kiválasztásának módszertanáról, de valójában fingom sincs róla. Leveszem, azt vagy örülök, vagy nem. :joy::joy:

1 kedvelés

Most, hogy szóba került, ott kuksizik a hűtőben bontatlanul egy Capella gránátalma, lehet be kéne kevernem :grinning:

2 kedvelés

Ahogy a görögdinnyét is “tudományosan” kopogtatni szoktam :grin:

(De 50 százalékban sikeresen​:point_up:)

Capella görögdinnye és karamell az finom, olyanok voltak​:+1:

3 kedvelés