Capella aromákról vélemény?

Ez elszomorít. Nem ismerem a márkát, bevallom.

Eddig én se, de azerintem kipróbálom. Tetszik ez a kotyvasztás :sweat_smile:

Ha van, akkor jó kv… nem olyan pancsolt-tejes, hanem amolyan méregerős fajta(capella kimaradt :face_exhaling:)

2 kedvelés

Lesz majd Vaperinás kedvezmény? Egyáltalán hova vannak nekünk kedvezményeink, az oldalra hivatkozva? Egyszer mintha láttam volna valami ilyesmit.

Szerintem nála nincs, próbálja a legolcsóbban adni az aromáit, ezzel növelve a vevőkört.
Kicsi a shopja, bár aromából egész korrekt a választék.

Még egy kérdés. A 6-8% valóban elég belölle?

Nekem 8-10 inkább. :thinking:

1 kedvelés

De van uborka aroma. Húsvéti sonka mellé pont jó lesz. :rofl:

Hello
Én Dániábol szoktam rendelni a Capella aromákat 118ml kb.9500ft +posta.
De 13ml-től egészen 1 gallonos kiszerelésig van most náluk,régen volt nekik 15 és 50 gallonos is.

Elég rég használok Capella aromákat,van köztük sok jó de van pár ami a lefolyóban végezte.
Főleg az új Steviás aromák,mocskosul édesek szerintem,de persze ez is ízlés kérdés.

5 kedvelés

Mű ízük is van vagy csak édesek? Mert a stevia édesítőnek ételből azért ki tud érződni a növényes fura íze.

Hello
Van valami enyhe fura mellék íze de lehet hogy a steviátol,nem tudom.
De például a körtésnél vagy a cseresznyésnél,elnyomja a gyümölcs ízét is annyira édes,legalábbis nekem.

Most rendeltem tőlük, az összeget hova kéne utaljam? Nem találok erről semmit az oldalon.

Kaptam emailt, csak értesítést nem.
Nem szóltam​:sweat_smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.