Capella aromákról vélemény?

Meglepődnél valaki ajtót nyitna :rofl:

Na, hát egyszer egy sok napig hűtőládában tárolt dinnyének megütögettem a tetejét, miután kiemeltem.
A lábamra szakadt az alja, bő lével :rofl:mondhatni “beért”.

A görögdinnye kopogtatása, csakis szigorú tekintettel, kissé, de nem túlzóan a távolba merengve, gondolkodást és hang elemzést feltételezhetően végzendő. Néha enyhén mosolyogva a mellettünk kopogtatóra, mely az elbizonytalanítás eszköze. Valójában azt sem tudom mit kéne hallanom, viszont mellettem már sok dinnyét tettek vissza. :joy:

Tőlem is kérdezik olykor, mi a titkom :rofl:illetve gazsulálnak, hogy segítsek választani…
(Ezeket közvetlen lakhelyemen udvariasan elutasítom. Idegenben más…:grin:)

Idegenben nem vagy udvarias :rofl:

Nehogy átvigye a szomszéd aztán a fejedhez vágja. Én is mindig ettől tartok, ezért nem beszélek senkivel. :joy:

Idegenben dinnyét árul! :joy::joy:

Igen, a “Jónapot kívánok” formula után nyílna a veszélyzóna parabolikusan :joy:

Ezért kell kinézni a lyukon, hogy van e valami a kezében. Fő a biztonság! :point_up:

Nem lehetne egyszerűen csak kilőni? Úgy szó nélkül? :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Jó napot! Rendőrség!
Hányan vannak?
Ketten…
Mit akarnak?
Beszélgetni.
Akkor beszélgessenek… :grin:

Hogy on maradjak, az eper aromájuk is finom :+1::slightly_smiling_face:szerintem a Capella gyümik zöme jó. Hasonlóan, mint a FA, Inawera.

Neeeem. Előtte az értelmi szerző tudtára kell adni érces és haragos stílusban, hogy sajnos nincs keresztmetszete a kettejük ízlésének. Ha ügyes az illető, akkor a környező 4 szint is hallani fogja, így már kevesebbet kell beszélnie, ha Marika néni rákérdez mi történt? :joy:

Az áfonya volt amit nagyon sokáig újra vettem. Érdemes kipróbálni. Nagyon jó. :blush:

4 kedvelés

26 bejegyzést új témára osztott fel: A szociális média bugyrai

Nem…

aliens-exosuit-ripley

Szerintem a választ megkaptuk. Kérünk capellát, gyümit, édesítót, dohányt Janinak :blush:

1 kedvelés

Amúgy a Pityut birom, lehet írok a boltjáról egy értékelőt. Úgyse sok ilyet láttam itt, pedig van rá cimke.

1 kedvelés

Kivonatos dohányosokat kérj ha lehet. Azok szerintem összahasonlíthatatlanul jobbak mint a mű dohányosok.

Capelláról beszélünk. Szerintem abban nincs.

1 kedvelés

Capellának sajnos nincs kivonatos dohánya. :confused: