Byka vagy nem Byka?

Ehhez nem kellett volna videó, amit úgysem értek. Csak szét kellett szedni. A v8 vékonyabb. Nem is tudom, miért? Úgy néz ki, tegnap rossz napom volt. Keményre vattáztam, se íz, 2 nap után úgy szétégett, hogy nem maradhatott benne. Maradt még a hosszú kémény, ép és érintetlen, meg az átlátszó palástok. Még azt a töröttet is összeraktam celluxszal. Esküszöm, még így is erősebb, mint volt. Belül meg egy kupakból vágott gyűrű van erősítésnek a menetes rész alá. Alig látszik. Csak a szalag vége. Mert igyekeztem simán, buborékmentesen betekerni.

Amiket másnap kaptam, használtak, de erősebbek. A Samsungok: 1,5 Amperórásak csak, és 18 Ampert tudnak. https://www.sportlampa.hu/spd/16167101/Samsung-15Q-toltheto-18650-li-ion-akkumulator?gclid=CjwKCAiA76-dBhByEiwAA0_s9Yk1sLvTQlkGx5YD73uDCjFvrjoma7UFGwE02BzYfnN8RFqwI8ikJBoCJ0cQAvD_BwE A Sanyok viszont 3 AH és 30 Amper, csak dl -be tán gyenge volt annak, aki küldte. De ezt hiába hoztad elő, a hiba az, hogy csak amíg zöld volt, addig mertem használni.
Amúgy 1,5 AH vapelésre gyenge. Ezt már én is tudom. Erősebbeket raktam már annak idején a Pokerbe is, azért bírják tovább.

Aza töltő jobban feltölti őket, mint a Swag. Ugyanis a modban csak 4,14 Voltig töltődnek, a töltőt meg 4,35 Voltra kalibráltam, mert egy li-ion akkun láttam, hogy annyi a max. Márpedig a gyártója írta rá, ami igaz kell, hogy legyen.

1 kedvelés