By-ka V9... mit tekertek bele? 🤷‍♂️

Mondasz valamit ! Jártam egy időben elég sokat , kötöttem is pár jó üzletet , de elég volt ! Templomban mégsem illik … :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Szép jó estét… Valamiről lemaradtam…?

2 kedvelés

Semmi semmi csak templomban nem üzletelünk ,hamár kocsmába nem járunk :rofl:

4 kedvelés


kezdődik a tekerés :slight_smile:

4 kedvelés


sörözés után nem kéne tekerni már rájöttem :smiley:

hát ezt se a fehér tomi vattázta :smiley:

3 kedvelés

gyere egyenesbe kicsit :joy: igazíts a tekerésen :wink:

haggyá most az egyenessel légyszi…
az holnap reggel lesz :smiley:


ss316/099 ohm
kellemes íz, kellemes gőz, se csurgás se szörcsögés se semmi meglepetés
köszönöm @Janos_Groszeibl és mindenki akinek a posztját tudtam olvasni
szuperek vagytok!

6 kedvelés

Huzal sok vatta kevés :slightly_smiling_face: Örűlök,hogy tetszik. :+1:

8 kedvelés

a tekerés sok vagy a magméret? A vatta nekem is gyanús hogy kevés de amúgy meg működik

2 kedvelés

Hát pont ezért szoktuk a bykát ajánlani, még egy csámpás sörözés utánni tekeréssel is megy, ezt egy dvarwnál vagy brunhildánál nem játszod el. :grin:

Egyébként elég lenne 6 tekerés és picit több vatta…

3 kedvelés

És a brunhilde megéri a több tökölést?! :wink:

1 kedvelés

4-6karikát tekerek csak.De ha működik így akkor jó…jó ez a byka​:grinning:

3 kedvelés

Nálam már ott elbukott ez a tank, hogy az oldalán kell feltölteni egy mikró lyukon.

Nálam ott, hogy csak állítva stabil. Meg a kanóc …meg hogy bumfordi. Ez összeegyeztethetetlen pl. a filmnézési szokásaimmal :grin:
Csak utána olvastam, mennyien copnak vele :joy:de hát aki fanatik, az meg szereti.

3 kedvelés

Oké. Ott mondjuk nâlam is bukna. :wink:

1 kedvelés

na jóvan nem kell leszólni a csámpás tekerésemet. csak mondom hogy józanul se tudok sokkal jobbat :rofl: :rofl: :rofl: megfogadom a tanácsotok és legközelebb kevesebbet tekerintek bele. köszi srácok!

Tudod…kinek a pap, kinek a papné…nekem nagyon bejön a brünci… most ni80 26ga sima szálhuzal, 2.5 magon, 8 menet, 0.89 ohm, 17 watton, canna cotton vattával, szuper élményt ad…

Emlékszem, az elején nem ezt mondtad, sőt még el is akartad adni. :rofl:

1 kedvelés

Tudom, igazad van, jó a memóriád, de idővel rendbe jött a dolog, mert nem adtam fel. Es nem bántam meg…:grin::sweat_smile:
Viszont nem mindegyik aroma se jó bele. Most a Los Banditos Loco van benne, dohány és sós karamell ízű. És, mondhatom , nagyon finom…:grin:

2 kedvelés