By-ka V9... mit tekertek bele? 🤷‍♂️

Oksa bocsiii…

1 kedvelés

Nincs harag drága János :hugs:

1 kedvelés

Köszönöm Ivett… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Addig nincs ÁÁ tudjátok​:grin:

6 kedvelés

Southern Smoke kiváncsi vagyok én is milyen a byka-ból most van úton

2 kedvelés

Már keveredik​:blush: illatra mint a Vapehouse aromám ,vanília pudingos :grin:

3 kedvelés

Vaníliát eddig nem éreztem benne remélem a byka se azt hozza ki…egy pár milit már elszívtam ebből az aromából szerintem jó…10%

4 kedvelés

12 ben kevertem ,sokan dícsérték ki kell próbálnom :blush:
The Crown a Vapehouse -tól volt a kedvencem eddig,hátha ez is lesz olyan jó

4 kedvelés

Pedig neked közelebb vannak a srácok :blush:

4 kedvelés

Igen nem is értem Pesten laktam 1nap volt mióta Budán lakom2-3nap mire kihozzák…

2 kedvelés

Ide is 2-3 nap,Gls hozza ők hamarabb mint bármelyik futár

3 kedvelés

Ide is gls. Megjött a másik Sva ez még szarabb mint az előző ezt elbontottam :rofl:

2 kedvelés

Eddig semmi baja kopp,kopp de lesz abból még valami ,ha más nem sablon​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Az lesz…másra nem jó…Utálnak Kínába engem…Megint nem veszek klónt egy pár évig… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én se ,mert ami van az melós lesz ha beadja a kulcsot a mostani voopoo,eddig semmi baja pedig használom​:rofl:
A többi…ami olyan meg templom,konyha,szoba,meg ha munkahelyet váltanék irodára​:rofl:de ez a veszély nálam nem áll fenn​:blush:

3 kedvelés

Eszembe jutott ,templomba se járok :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Stabfa modon(amit nem én csináltam) kivételével mindent használok mindenhol…Jó koszos munkához olcsóbbat…Volt ídő amikor nem hordtam a drága dolgokat de akkor meg minek vannak arra a pár órára amit a lakásba töltök…Most használom őket jó inkább a tankokat meg az egyik Danit lassan fél millió klikkes… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Soká lesz még az nekem…22000, a másik meg :rofl:alig 500

3 kedvelés

Szervusztok !

Ne is törődj vele , én sem ! :rofl: :rofl: :rofl: Kocsmába meg munkahelyre sem ! :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Pedig azt mondják ott köttetnek a legjobb üzletek állítólag​:rofl:abból kimaradunk :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés