By-ka V9... mit tekertek bele? 🤷‍♂️

Csak azért szoktam viszonylag könnyen kezelhető tankot ajánlani, mert nem mindenki fog kísérletezni (én is ilyen vagyok :grin: ), feladja és annyi lesz a véleménye, hogy az rta szar. Pedig nem nagyon van olyan kazán, amit ne lehete használni.

1 kedvelés

Nem akarom okvetlenül rád tukmálni, de kitettem 1 hete ide egy grátisz Vandy Ni80 26ga-t zéró pk-val…talán érdekelhet :wink:

Flaschendusch Brown Tabak, SS clapton, 0.56 ohm, Cotton bacon, kiváló :+1:16 Watton.
Desszerttank lett nálam. Jön is be délutános túlórába, hátja enyhíti a fájdalmat :roll_eyes::grin:
Jó 7 VG-t.

4 kedvelés

Már aki feladhatja :slight_smile: Vagy aki okos és ennyi írás után “sejti” ,hogy vele van a baj, akkor is kísérletezik :slight_smile: Nekem is van problémám valamelyik tankom építésével, meg is tanultam megépíteni. Nincs evvel probéma, kinek hogy, meg mennyire van ideje a nehezebben kezelhetőkhöz, vagy meg tudja tanulni-é azt is készség szinten gyorsan, pikpakk megcsinálni. Na én pl nem :slight_smile: Én pl simán feladnám egy kettőt, fel is adom, hiába tudom megcsinálni, az idő az fontosabb. Nem jelent gondot, de kezelhetőbb azért jobb úgy is :slight_smile: Már rendeltem by ka V9-et, bízom benne :slight_smile:

Jó lesz az. :+1:t4:

1 kedvelés