Brünhilde SS sodrony probléma

Köszönöm válaszod. Akkor kimondható, hogy sikerült megalkotni a legjobbat. Gratula ismét!

3 kedvelés

Még a töltésén kell agyaljak kicsit és tökéletes lesz , ha kannából bírom önteni bele az anyagot ! :blush:

2 kedvelés

Na arra én is harapnék! Van néhány hasonló feltöltési rendszerű tank, amit nem merek megvenni. Fúrógépem is van, satut meg legfeljebb veszek :slight_smile: . Azt már tudom, hogy a csőrös flakon sem megoldás: az 1mm-es nyílásán szinte kínszenvedés átnyomni a 70 VG-s folyadékot. Szurkolok neked és várom a megoldást.

3 kedvelés

Egyelőre amit használok és tökéletes megoldás !

Ennek a fecsinek a vége a luer adpter által tökéletes feltöltést biztosít !
Érdemes csak ezt megvenni :https://liquidhall.com/diy-base/fecskendok/luer-lock/muanyag-fecskendo-veg-luer-lock
És választani fecsit hozzá innen :https://www.segedeszkozok.hu/Omnifix-10-ml-lock-eh--fecskendo
Most nézem ezek dobozra adják nem darabra :rofl: Bocsi !

2 kedvelés

Köszönöm a tippet, egy próbát megér. Nagyon tetszik a költségráfordítás igénye :joy:

2 kedvelés

Az űrméret miatt linkeltem a másik shop-ot, mert én is a 3,5 milissel kínlódok , de várj megnézem ! Minden fecsire rá tehető a luer vég ! :rofl:

1 kedvelés

2-s magra tekerve én is dryhit-eltem vele elég sokat. Most 3-s mag, a vatta a szélén erősen megritkítva, szétülteltve a sodronyra, és tökéletesen szívja fel a letykót (gőzbajnok alappal). 50-50-el is tökéletesen dolgozik a pici, én nagyon meg vagyok elégedve vele, kezdem kiismerni.

Az utántöltése nekem is bosszús volt, mert szinte csak BigMouth-os flaskát használok, annak meg hatalmas a pofája a Brünhilde testnyílásához képest :smiley: De megoldottam, vettem 4db csepegtetős flaskát aminek pont kompatibilis a pöcörője a Brünhilde … szóval utántöltőjéhez, és nem cseppen el a drága csak benedvesedik rendesen. Úgy érzem sikerült megszelídíteni 5 nap alatt. DL-ről furcsa volt átállni MTL-re (Először egy DWARV majd Chtulhu Hastur Mini), utána jött a Brünhilde, eddig bőven meg vagyok elégedve vele, és hosszabb távon is meg fog maradni. Az SS sodrony tökéletesen végzi nálam a dolgát. Esetleg nem lehet(ett), hogy a sodrony menete meg volt csúszva? Próbáltad a hozzá adott tartalék sodronnyal is?

3 kedvelés

Szia! Örülök, hogy megelégedéssel használod ezt a jó kis RDTA-t, ahogy sokan mások is. Legyen benne sok örömöd.

Esetemben a gondot a kifordult rossz szokásom (intenzív lánc-slukkolás) okozta. A jobb a békesség elve alapján polcos darab lett. Más típusokat használok, amelyek tolerálják heppjeimet.

Használd sokáig örömmel, egészséggel!

2 kedvelés

Érdekes, mert én is láncslukkos vagyok. Egész nap a pofámban “lóg” kivéve munkahelyen, és nem kap dryhit-et mióta 3 magra tekerem (igaz 1.2 AFC-hez nem javallott ilyen nagy magos tekerés, de ha ez vált be… :smiley: )

2 kedvelés