Brünhilde SS sodrony probléma

Bizonyos kor felett az emberek hasonlóan gondolkodnak? :rofl: Maximálisan egyetértek.
Nem csak a Hilda, hanem szinte minden tank építésénél fenn kell tartani az egyensúlyt a légáramlás - léáramlás - coil fogyasztása között. Megagyaltam ebből a szempontból is, mert ez logikus, és különösen igaz az ejtőtartályos tankokra.

A normális azonban egy olyan egyensúlyi állapot, amit a hozzám hasonlóaknak fel kell borítani :slight_smile: . A 70% VG többlethez, a bő levegőzéshez ragaszkodtam, így az igazi a kihívás.

Puff alatt vákum lesz a kazántérben, amely a lébeömlőn keresztül közvetlenül kapcsolódik a tankhoz, így a vákumhatás végigszalad a rendszeren. Az SS sodrony nem légmentesen illeszkedik a furatba (ahogy írtam is), ezért a vákum nem a sodrony belsejében levő liquidet rántja fel, hanem a sodrony és a lébeömlő fala közötti légrésen keresztül a levegőt (a kisebb ellenállás elve alapján). Ha a tank már csak 1/2 - 1/3 részben töltött, akkor még inkább.

Szóval fejben bejártam ezt az utat is, végül mégis a vatta-kötél mellett döntöttem. És az meghozta a várt eredményt a saját szokásaim fenntartása mellett is (VG többlet, bő levegőzés, lánc-slukk).

Végülis feltaláltam a kanálban a mélyedést :star_struck:.

4 kedvelés