Brunhilde mtl rdta

Előbb vagy utóbb meglesz az is. Én 2 évi vépelés után jottem rá, h a dohányos vaníliás karamellás ízeket kedvelem…
Valami ry4-hez hasonlókat…

3 kedvelés

Ha a piros bogyós bejön, akkor ott a red berries, az édes, cserébe nem kokszol. Ha kókusz ok, akkor spirit of the woods. Sajnos ez egy ilyen biznisz, nekem még 4 év után is vannak gondjaim az ízekkel…

5 kedvelés

Én is imádom az édeset. Eddig egyetlen egy aromára tudtam azt mondani, hogy ez valóban cukor édes. Cloud’s of Lolo - Flow Dunk. Ritkán lehet már hozzájutni. De pl a Vape or DIY Projet Lenny, vagy ugyanattól a gyártótól az Ame Ame-t próbáld ki esetleg. Ezek is édesek. :slightly_smiling_face: Bár ezek simán csak aromák…

1 kedvelés

Nagyon köszi a tippet, utánuk nézek! :hugs:

1 kedvelés

Glas - Blueberry Cake. Ez kell neked :slight_smile:
Vagy szerintem nagyjából bármi, ami Glas, bár nem kóstoltam mindegyiket.

1 kedvelés

Szia! Köszi a tippeket! Végre! :hugs:

1 kedvelés

Szia! Na, hogy ízlett a Black Queen? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tegnap 6 naposan próbáltam.Nem vészes,de többet nem veszek​:slightly_smiling_face:Biztos változik még az idővel,de nem győzött meg egyenlőre​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor téged sem győzött meg, engem már nagyjából semmi nem tud meggyőzni… :sweat_smile:

2 kedvelés

Van 2 nagyon jó és egy majdnem nagyon jó az utolsó keverésemben.Ott van a ki mit rendelt,…kevertben​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sziasztok!
Nem nagyon sikerült megbarátkozni Brüncivel, illetve sikerült, de nekem nagyon súlyos egyéniség (nehéz) :sweat_smile:! Szerintem megválok tőle, ha nehéz szívvel is!
Tudtok nekem olyan mtl rta-t ajánlani, ami súlyra könnyű, építeni is könnyű, fincsi ízeket produkál és még szép is? Az sem baj, ha valami csajosabb színű /stílusú!

2 kedvelés

Szia Anita! Merem ajánlani könnyű, finom. https://www.vaporism.cz/atomizery-ambition-mods/ambition-mods-bishop-mtl-rta/

5 kedvelés

+1 a Bishopnak :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Így voltam én is a brunhilde-val, de aztán végül össze haverkodtunk…

4 kedvelés

Kolléga egy nagy baja van a Brüncinek azon kívül hogy nehéz meg meleg, hogy vezetés közben csak hosszú egyenletes egyenes úton lehet feltölteni! :rofl::rofl::rofl: Szóval ki lehet jelenteni hogy a 100 tagú alkotógárdából 1db sem volt sofőr!:joy::joy::joy:

6 kedvelés

Őszintén… A 16 év tapasztalat után nm gond a feltöltés… Legyen az bármilyen út… :joy::joy:

4 kedvelés

Utána nézek akkor ennek a Bishopnak, köszönöm a tippet!
Brünci nem megy messzire, családban marad, bratyókám le is csapott rá… :sweat_smile: Elvitte pár nap tesztelésre, remélem egymásra fognak találni! :blush:

4 kedvelés

Hali, sziasztok :vaperina:, ki ne felejtsük az ajánlások közül a Bááájjjkkááá v9-t! :+1: :wink: :laughing:

6 kedvelés

Minek? Nem lehet kapni :rofl:

3 kedvelés

De, de, de! :rofl: :rofl: :joy:

Nagyon izgat a dolog, hogy legyen egy eredeti V9 is a Dvarw MTL RTA melett! :facepunch:

De nem is tudom, ilyen helyzetben 400forint. :face_with_symbols_over_mouth: :angry: :rage:

7 kedvelés