Brunhilde Mtl milyen modot vegyek hozzá

Majd ezt a kérdést megoldja Hilda :joy: Kicsit komolyabbra fordítva, “kezdőség” szempontjából a legmegosztóbb tankot sikerült választanod :slight_smile:

Szeretem a megosztò dolgokat :grinning:

Én is :joy:. Annyira megosztó, hogy már elgondolkodtam rajta, szeretem a kihívásokat. :wink: :joy:

A kérdésedre is válaszolva, szerintem a választás, az emocionális kérdéseken(melyik a szebb) leginkább attól függ mennyit és hány watton vapelsz. Mennyi ideig elég egy 18650-es, ill. egy 21700-as aksi. A két készülék méretre nagyjából egyforma, így az itt nem akkora különbség.

2 kedvelés

Mondjuk a solohoz kapsz 18650 átalakítót. El is felejtettem.

2 kedvelés

Ugyanakkor meg ennyi makacsság nem is árt a vépelés elkezdésekor.

1 kedvelés

Én is hildával kezdtem, életembe nem vattáztam dryhiteltem tankkal mint a hildácskával.
Egy idő után viszont egész jó lett, és a többi sem okozott nagy meglepit.
Claptonnal nekem melegedett, de a hosszú hüttőbordás driptip lehűtötte annyira hogy jó legyen.
28ga-s szálhuzallal a rövid szipkával is ment.
Sok sikert!
(Amúgy nyugodtan jöhetsz hogy is írtad? Nyafogni? Segítünk, aztán jó lesz az :kissing_heart:)

7 kedvelés

Kaptam kölcsönbe kollegatol egy vaporesso swag II mar ezzel is másabb jo lesz ez nekem egyenlőre. Nem vagyok nagy igényű es igen desing az nagyon megfogott remek uzleti fogas volt vapefltol meg lovagolni a viking hype-ot.

3 kedvelés

Imádtam a swag2-t…próbáld ki rajta a ‘Pulse mode’-ot. Kár, hogy a tűzgombja egy évet sem bírt ki :frowning:

2 kedvelés


Jelentem meg vannak a modok és jòl szuperálnak a tankok is sikerült összebarátkozni :grin:

3 kedvelés

Gratula. Szepek.

2 kedvelés