Brunhilde Mtl milyen modot vegyek hozzá

Neked nem, de másoknak igen. Ez van, nem én találtam ki, hanem akik idejárnak panaszkodni. :sweat_smile:

Én kezdőknek nem ajánlanék se claptont, se hildát, ez van.

Nem tudom észrevetted-e már, hogy van akik szerint az ares 2 egy jó tank, van akik szerint egy szar, van akik szerint a dvarw egy ízkazán, van akik szerint semmi íze, és lehetne folytatni a sort. Szóval ne tegyél olyan felelőtlen kijelentést, hogy nem fog. Az igaz, hogy nálad nem, de neked valami magic hildád lehet. :joy:

Egyébként szerintem az lehet az igazság, hogy nagyon el kell találni a tekerést, a vattát, a levegőzést és a wattot és igen, akkor jó tud lenni.

Jamondjuk még nem vettem észre. De most, hogy mondod… :sweat_smile:
Akkor legyen úgy, hogy szerintem nem fog :grinning:

Egyébként is idejössz mindig belémkötni, mivan, nem fizettem még elég sört neked? :joy:

Szerintem meg akkor nem fog melegedni ha mindent pontosan úgy csinál ahogy te :grinning:
Amúgy egy oktatóvideót kirakhatnál a hilda károsultaknak…hálásan köszönnék.

Hát… nem. Én fizettem neked :rofl:
Szóval több tiszteletet a vénebbnek. Pelusos :rofl:

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat én csak kérdezek,nagyon ki se probáltam egy retek Vaporesso Gtx One-ra raktam rá ezért is volt a főkérdés a MOD :sweat_smile: Puding probája az evés nem fogom a jövöben telesírni a forumot ha szar lesz :smiley:

2 kedvelés

Egyébként télleg nem tom mi van, mert sose csinálom műgonddal egyik tankomat se, oszt mégis működik. Lehet ez valami olyasmi, mint amikor lazából dobod a papírgalacsint a szemetesbe és akkor mindig bemegy :grinning:

2 kedvelés

Bro, te közelebb vagy hozzá. :grin:

1 kedvelés

1 kedvelés

Hát…akkor legyen így, valahol el kell kezdeni. :sweat_smile:

A bal oldali vagy, papa? :joy:

Tik vogymuk, vaze :grin:

1 kedvelés

Mint a Min röhögünk ma topic vagyez nem a’.?

1 kedvelés

Amúgy igen, inkább a bal… :roll_eyes::grin: De kell dagadt vaper is.

3 kedvelés

A haja stimmel :grinning:

Ismétlem magamat : azt hinnék,nincs pénzünk kajára :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nem dagadt,csak erős csontozatú,férfiasan karcsú,meg ilyenek. :joy:

Az enyémben sima 28-as Ni80 van. Igaz, nincs is itthon clapton, mert az 2 hete Kínában kering valahol, néhány egyéb dologgal együtt. :grinning:

1 kedvelés

Nekem thelema solon van, jól néz ki rajta és maga a solo egy szuper mod szerintem. Nem jársz vele rosszul.
A kazán nálam maradt tartaléknak.:smile:

4 kedvelés

Ha lenne Solom, pont ez a színösszeállítás lenne. Néha el is mélázom rajta, de van egy Grusom, szóval ugyanaz lenne csak más külalakkal :slightly_smiling_face:

1 kedvelés