Brunhilda 1o3 RDTA

Sziasztok!
Szeretném kérdezni a Brunhilda tulajdonosokat/tapasztaltabb vapereket, hogy ki milyen fajta tekerést, honnan, milyen vattát ajánl a kazánhoz?
Jelenleg még nincs meg, péntek környékére érkezik meg hozzám, kéztől, építve, de szeretném tudni hogy honnan, mit, milyet vegyek.
Előre tekert is jó, ami legalább 7 tekeréses? Vagy tutibb ha magunknak tekerjük meg?
Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget!

Szerintem a kész tekerés egy lehúzás, kb olyan, mint a előre pucolt krumpli 2x-es áron. Kell egy jig, húzal, akár többféle és olyat tekersz, amilyet akarsz magadnak, kb 1mp levágni egy darab drótot a tekercsről és 20mp feltekerni, még kézügyesség sem kell hozzá. Egy cipő bekötése ehhez képest atomtudomány.

7 kedvelés

Láttam ilyen coil father tekerő szerszámot is, azzal lehet flat coilt tekerni, vagy csak kereket?
Meg nem nagyon látom nagyobb oldalakon, külön megvételre, csak szettben.
Külön nem lehet valamerre vásárolni?

Nem ismerem…igazából egy kerek tárgy kell, akár egy csavarhúzó is jó, csak az átmérő számít, 2, 2.25, 2.5, 3 mm, stb, onnantól kezdve csak a két kezed kell hozzá.

Bal kéz megfog, bal kéz hüvelyujjal odafog, jobb kéz teker, kész.

Nem kell hozzá semmi hokuszpokusz.

5 kedvelés

Rendben köszi szépen.
Esetleg Brunhildához, tudsz valamilyen huzalt ajánlani?

Én ilyet használok, ez az mtl változat (már ez is elég fancy egyébként):

Brünci nem az én világom, a dl meg aztán pláne nem, majd jönnek a dl szakik.

5 kedvelés

Nekem is MTL Brunhilde-m van szoval személyesen nemtudok mondani semmit. Viszont ha yt-n rákeresel a Vapetrolls-ra (nemtudom itt jelen vannak -e) ök említették az egyik videóban hogy (bár az talán az elöd, de nem hinném nagy a különbség) nekik egyetlen egy fajta vált be, konkrétan nem említették, de ha írsz nekik megmondják.

2 kedvelés

star wars GIF

Szia. Nekem ez vált be:

A vatta:

A másik telercs amit jobban szerettem, azt már sajnos nem találom sehol. :sob:

3 kedvelés

Köszi szépen a segítséget!

1 kedvelés