Brunhilde DL RTA

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e segíteni a fentebb nevezett kazánhoz szeretnék előre tekert drótot venni.
Jelenleg “Coilology Ni80 Alien V2 3mm-es mag” tekerést használok, de mivel elég széles a hely, a gyári tekerésre rá szoktam hajtani még egy-egy felet mindkét oldalon, így viszont néha túl rövid lesz a szára, és emiatt nem zökkenőmentes a használat.
Nem nagyon értek ehhez az egészhez… csak megszerelem, bevattázom és szívom. Nem merültem el a témában, próbáltam keresni a témában videót, cikekeket… de különösebbet nem találtam.
Viszont itt ahogy néztem elég sok a hozzáértő… pls, segítsetek.

Azt, hogy én tekerjek magamnak… megcsinálnám azt is, de szintén nemtudom hogy milyen drótból lenne jó. Az talán annyival könnyebb is lenne, hogy azt akkor olyan hosszúra tekerem, amennyi kiadja a szélességét.

Köszi… próbáltam leírni amennyire tudtam, de ha valami nem tiszta… próbálok pontosítani.

A brunhilde dual DL.

Per pillanat csak egy tekeréssel használom, mivel a használt drót elfogyott… de dual-ban szeretném tolni.

Szia,ha nincs v2 ,lazán tekerhetsz bele szálhuzalt is 2 X 0.8 ohm,vagy amit szeretnél.
(És elvileg a V2 dobozán ott a huzal fajta :wink: )

2 kedvelés

Szia. Nekem a brunhilde 1o3 van, és ezt a cuccot szoktam bele tenni:


És így:

Elég jó huzal, sok mindenbe szoktuk használni. Egy próbát szerintem megér, ha jó a ni80-as.
:wink:

3 kedvelés

Üdv!

Köszi.
Amennyire látom nem pont ugyanaz a kettő kazán, de tételezzük fel, hogy a drótok helyei azonos távolságban vannak egymástól mind a kettőben.
Neked ezt a tekerést kell módosítanod, vagy úgy ahogy van berakod és ennyi?

Ez nem előre tekert, hanem (3m) szál. Olyanra tekered fel amilyenre tetszik. A kész coiloknál nekem is mindíg rá kellet tennem pluszba egyébként, és volt hogy még úgy is kicsi volt coil. Árulnak ugyan ebből (csak rémlik de biztos nem vagyok benne) kész coilokat de ez árba is jobban megéri.

2 kedvelés

Na, erre gondoltam amikor azt mondtam, nem értek hozzá :smiley:
Köszi, megnézem.
És akkor ehhez kell valami ilyen szett… amin lehet tekerni. Láttam már ilyet :slight_smile:
Azért biztonsági okokból rendelek egy alien v2-t is. Azt már ismerem :smiley:

Köszi mégegyszer :slight_smile:

Nem feltétlenül kell hozzá tekerősegéd, egy 3mm-es kerek valamire (pl.: fúrószár) is fel tudod csavarni. :wink:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.